Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ продовжить діалог з ВР щодо недоцільності скасування адвокатської монополії

НААУ продовжить діалог з ВР щодо недоцільності скасування адвокатської монополії

Адвокатура 13:57 Пт 14.02.20 1603 Переглядів Версія для друку

Переконати народних депутатів-мажоритарників не голосувати за законопроект №1013 закликала керівників регіональних рад на черговому засіданні Ради адвокатів України Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова 14 лютого 2020 року.

Вона зауважила, що для того, аби довести нардепам, що скасування адвокатської монополії позбавить українців конституційного права на захист, наразі є кілька тижнів, поки вони розглядатимуть земельний закон. І шанси на те, що у парламенті не набереться необхідна для ухвалення конституційних змін голосів – доволі високі.

«Після висновків КСУ ми очікували, що законопроект №1013 буде розглядатися в залі парламенту 4-5 лютого. Але депутати пішли шляхом ухвалення закону про землю. І все загальмувалося. Сьогодні преса пише про те, що цим законом хочуть позбавити людей професійної адвокатської допомоги, щоб продати землю і знищити трудові таланти, що нікому буде захищати людей. Це йде червоною ниткою по всій пресі. І, начебто, свідомість у людей прокинулася. Тому, можливо, й не буде 300 голосів у парламенті за цей законопроект», - вважає Лідія Ізовітова.

Голова НААУ, РАУ нагадала, що всім народним депутатам було неодноразово розіслано звернення, в якому адвокатська спільнота закликала їх не голосувати за законопроект №1013. І сподівається, що аргументи адвокатів будуть почуті.

«Питання про адвокатську монополію виникне тижнів за три, коли депутати пройдуть закон про землю. Я дуже прошу всіх голів Рад регіонів, бо ви працюєте на місцях, посилити роботу з мажоритарниками з цього питання. Дадуть вони голоси чи ні – залежить, в тому числі, і від нас всіх», - сказала Лідія Ізовітова.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування