"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
У Києві проведено фінальний тренінг пілотної групи за курсом Ради Європи «Заборона неналежного поводження в правоохоронних, безпекових та інших примусових контекстах»



07 лютого 2020 року у м. Києві в приміщенні Національної академії прокуратури України проведено фінальний тренінг пілотної групи за курсом Ради Європи «Заборона неналежного поводження в правоохоронних, безпекових та інших примусових контекстах» який стартував у жовтні 2019 року.
Учасниками курсу були адвокати, прокурори, слідчі ДБР. Навчання такої змішаної групи учасників надало можливість всебічно виявити найбільш проблемні питання специфічних злочинів, пов’язаних з поганим поводженням, узагальнити практику, обмінятися досвідом.
Тренінг було відкрито Ректором Національної академії прокуратури України Олександром Толочко, який закцентував увагу на специфіці таких злочинів та висловив ідею щодо створення окремої структури, яка має їх розслідувати, а також можливого їх подальшого передання на розгляд суду присяжних.
Юрій Бєлоусов, керівник Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про катування та інших серйозних порушеннях прав громадян з боку правоохоронних органів Офісу Генерального прокурора звернув увагу на питання різниці підходів ЄСПЛ та українського законодавця до визначення критеріїв кваліфікації злочинів та меж неналежного поводження, що підпадають під дію ст. 3 Конвенції.
Учасниками під час зустрічі були обговорені питання за усіма напрямками пройденого курсу. Окрім цього фінальну зустріч було присвячено опитуванню аудиторії, оцінці результатів проходження курсу учасниками, аналізу типових помилок для його подальшого доопрацювання з метою надання доступу всім бажаючим його пройти в онлайн форматі.
Даний курс буде незабаром доступний для навчання всім бажаючим.
Популярні новини

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.

Дискусія
Експерти мають винятковий потенціал, який варто розвивати спільно…
Професії адвоката і експерта можуть і повинні розвиватися, навчаючись одна в одної, обмінюючись досвідом та кращими практиками. Разом ми зможемо побудувати сильну, незалежну та ефективну систему правосуддя, гідну європейської України.

Взаємодія
У вихідні не працюватимуть електронні судові сервіси
На суботу, 12 липня, заплановано глобальні роботи на інфраструктурі ДП «Інформаційні судові системи». У звʼязку із цим, в цей день з продовженням на 13 липня, можуть бути недоступні сервіси електронного суду, електронного кабінету та інші.

Дискусія
Як пережити скасування ГК без утрат — радили адвокати за круглим…
Що зміниться для бізнесу після скасування Господарського кодексу? Як тепер укладати договори, хто нестиме відповідальність, як захищати інтереси у спорах і чим компенсувати втрату спеціального регулювання?

Дискусія
Прозорі правила будівельної галузі: навіщо Україні Містобудівний…
Українське містобудівне законодавство залишається фрагментарним, суперечливим і непридатним до завдань відбудови. Тож ідея кодифікації викликає значний інтерес і серед юристів, і серед фахівців будівельної галузі.

Дискусія
Укріплення суверенітету країни потребує нової моделі формування…
Модель конкурсної комісії з добору членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів, запроваджена як антикризова, себе вичерпала. Бездіяльність ВРП щодо формування нового складу КК, відсутність відповідальності та наявні ознаки політичного впливу свідчать: повноваження мають бути передані безпосередньо законодавчо визначеним субʼєктам формування ВККС.

Законодавство
Аграрна підтримка не може зводитися до досягнення KPI – Комітет НААУ
Підміна державної аграрної політики орієнтацією на показники ігнорує реальні потреби сільського господарства в умовах війни.