Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У Києві проведено фінальний тренінг пілотної групи за курсом Ради Європи «Заборона неналежного поводження в правоохоронних, безпекових та інших примусових контекстах»

У Києві проведено фінальний тренінг пілотної групи за курсом Ради Європи «Заборона неналежного поводження в правоохоронних, безпекових та інших примусових контекстах»

Адвокатура 18:47 Пт 07.02.20 568 Переглядів Версія для друку

07 лютого 2020 року у м. Києві в приміщенні Національної академії прокуратури України проведено фінальний тренінг пілотної групи за курсом Ради Європи «Заборона неналежного поводження в правоохоронних, безпекових та інших примусових контекстах» який стартував у жовтні 2019 року.

Учасниками курсу були адвокати, прокурори, слідчі ДБР. Навчання  такої змішаної групи  учасників надало можливість всебічно виявити найбільш проблемні питання специфічних злочинів, пов’язаних з поганим поводженням, узагальнити практику, обмінятися досвідом.

Тренінг було відкрито Ректором Національної академії прокуратури України Олександром Толочко, який закцентував увагу на специфіці таких злочинів та висловив ідею щодо створення окремої структури, яка має їх розслідувати, а також можливого їх подальшого передання на розгляд суду присяжних.

Юрій Бєлоусов, керівник Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про катування та інших серйозних порушеннях прав громадян з боку правоохоронних органів Офісу Генерального прокурора звернув увагу на питання різниці підходів ЄСПЛ та українського законодавця до визначення критеріїв кваліфікації злочинів та меж неналежного поводження, що підпадають під дію ст. 3 Конвенції.

Учасниками під час зустрічі були обговорені питання за усіма напрямками пройденого курсу. Окрім цього фінальну зустріч було присвячено опитуванню аудиторії, оцінці результатів проходження курсу учасниками, аналізу типових помилок для його подальшого доопрацювання з метою надання доступу всім бажаючим його пройти в онлайн форматі.

Даний курс буде незабаром доступний для навчання всім бажаючим.

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2019;
№5 травень 2020 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування