Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет з питань електронного судочинства та кібербезпеки адвокатської діяльності визначив пріоритети діяльності на 2020 рік

Комітет з питань електронного судочинства та кібербезпеки адвокатської діяльності визначив пріоритети діяльності на 2020 рік

Адвокатура 11:11 Вт 21.01.20 363 Переглядів Версія для друку

17 січня 2020 року відбулося засідання Комітету з питань електронного судочинства та кібербезпеки адвокатської діяльності НААУ, на якому Голова Комітету – Максим Сорока та Заступник Голови – Ігор Колесников разом з потенціальними та діючими членами обговорили поточні пріоритети діяльності Комітету.

У ході засідання були висвітлені та проаналізовані досягнення Комітету за минулий рік, обговорено план діяльності на 2020 рік, а також визначені пріоритетні напрямки роботи Комітету.

Максим Сорока наголосив на необхідності подальшого розвитку діяльності Комітету та підвищення його активності. Таким чином, на початку 2020 року в планах Комітету є залучення нових членів до його діяльності,  початок співробітництва з Вищою школою адвокатури НААУ в рамках діяльності Комітету, у тому числі з проблематики кіберетики.

Надалі Комітет планує продовжити плідну працю над методичними рекомендаціями для адвокатів, провести декілька заходів для адвокатів у співпраці з нотаріусами та кіберполіцією. За слушною ініціативою членів Комітету плануються візити до меморіальної кімнати-музею В. М. Глушкова в Інституті кібернетики НАН України та до музею криміналістики імені Ганса Гросса у Київському університеті права НАН України.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування