Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Публікуємо Посібник за статтею 11 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод (Свобода зібрань та об'єднання)

Публікуємо Посібник за статтею 11 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод (Свобода зібрань та об'єднання)

Cудова практика 14:22 Чт 19.12.19 1349 Переглядів Версія для друку

Цей Посібник є частиною серії «Посібників із застосування Конвенції", опублікованих Європейським судом з прав людини для інформування практикуючих юристів про основні постанови та рішення. Цей окремий Довідник аналізує та підсумовує прецедентне право зі статті 11 (Свобода зібрань та об'єднання) Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі «Конвенція» або «Європейська конвенція") до 31 серпня 2018 року. Тут читачі знайдуть основні принципи у цій сфері та відповідні прецеденти серед провідних і нещодавніх постанов та рішень ЄСПЛ.

У Посібнику містяться посилання на ключові слова для кожної наведеної статті Конвенції та її Додаткових протоколів.

Переклад з англійської мови та опрацювання цього посібника здійснено членом Комісії з питань правової реформи при Президентові України, Головою Комітету НААУ з питань БПД Олександром Дроздовим та директором Адвокатського бюро  «Дроздова та партнери» Оленою Дроздовою

Посібник за статтею 11 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод (Свобода зібрань та об'єднання)

 

Популярні новини

Вестник:№3 березень 2020 - Вісник;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування