"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Лідія Ізовітова та Валентин Гвоздій взяли участь у 4-му Міжнародному форумі адвокатів у Берліні







Голова НААУ РАУ Лідія Ізовітова та заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій взяли участь в 4-му міжнародному форумі адвокатів, який відбувається у Берліні 4 та 5 квітня.
Форум організовує Федеральна палата адвокатів Німеччини (BRAK) кожні два роки.
Ця подія є надзвичайно важливим майданчиком для обговорення усього спектру питань розвитку адвокатської професії по всьому світу.
Центральною темою форуму 2019 року стала адвокатська таємниця – форум мав назву «Конфіденційність – занепокоєння юристів». Один з основних принципів адвокатської професії наразі стикається з численними викликами – від вимог правоохоронних органів у розслідуванні злочинів, заходів протидії тероризму до розвитку медіа та соцмереж. Учасники форуму обговорювали моделі адвокатської таємниці у різних країнах, способи збереження конфіденційних даних, отриманих адвокатами, та підвищення ефективності їхнього захисту.
Головним спікером форуму виступив віце президент World Justice Project Марк Аграст (Mark D. Agrast), який розповів про світові тренди та загрози адвокатській таємниці.
Три блоки дискусій були присвячені обов’язковості збереження адвокатської таємниці, зонам конфліктів, які загрожують адвокатській таємниці, та існуванню принципу конфіденційності у віртуальному просторі. Учасниками дискусійних панелей стали лідери адвокатур Німеччини, Нідерландів, Франції, Польщі, Словенії, Росії, Гонконгу, Туреччини, Тунісу, представники німецького великого бізнесу та структур Євросоюзу, зокрема, Європейське управління з питань запобігання зловживанням та шахрайству (OLAF).
У Берліні Лідія Ізовітова також провела ряд зустрічей з лідерами адвокатур Європи та світу, а також з Президентом IBA. В результаті досягнуто попередні домовленості провести спільні заходи для українських адвокатів в Україні та за кордоном.
Популярні новини

За кордоном
Тимчасовий захист, робота, навчання: що українцям варто знати про…
Яка процедура отримання статусу тимчасового захисту у Франції та Великій Британії? Коли можуть відмовити у його наданні та чи реально оскаржити таке рішення? Які є варіанти легалізації та зміни статусу? Що з працевлаштуванням, навчанням та бізнес-можливостями?

Регіони
У Львові зʼявився унікальний освітній простір для…
У Навчально-науковому інституті права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» урочисто відкрили навчальну аудиторію «Історія адвокатури України».

Видання
Бюлетень Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики…
Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ підготував бюлетень за грудень 2024 - березень 2025 року.

Навчання
Лайфхаками організації робочого місця поділилися адвокати
Успішний адвокат завжди організований та відповідальний. Він опора та осередок спокою для свого клієнта. Ефективність його роботи часто залежить не лише від знань і навичок, а й від порядку в робочому просторі.

Дискусія
Як молодому адвокату будувати особистий бренд у соцмережах –…
Люди схильні довіряти адвокатам, які мають упізнаваний особистий бренд. Він допомагає залучати нових клієнтів, які шукають спеціаліста з певними навичками та досвідом.

Видання
Опубліковано черговий номер Вісника НААУ за березень 2025 року
Публікуємо черговий номер Вісника НААУ за березень 2025 року

Гарантії діяльності
«Військові адвокати» не мають нічого спільного з адвокатурою –…
Діяльність «військових адвокатів», які силоміць «відбивають» мобілізованих військовозобов’язаних у ТЦК, не має жодного стосунку до адвокатської практики, заснованої на принципах верховенства права та законності.

Дискусія
Як підвищити ефективність виконання судових рішень — обговорили на…
Сьогодні існує необхідність посилення повноважень суддів у процесі контролю за виконанням судових рішень. Які інструменти для цього вже є, а що можна було б запровадити?