"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
ТЕРМІН ПОДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ЗАВЕРШИВСЯ! ЄСПЛ формує списки адвокатів, які можуть надати кваліфіковану правову допомогу заявникам у провадженнях в Європейському суді
Уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини отримано лист Європейського суду з проханням надати інформацію щодо переліку адвокатських об’єднань, бюро та адвокатів, які займаються індивідуально адвокатською діяльністю в Україні, у тому числі філій в областях, куди заявники можуть звертись за правовою допомогою для представництва їхніх інтересів у Європейському суді.
Інформацію щодо адвокатських об’єднань та їхніх філій в областях, які можуть надати кваліфіковану правову допомогу заявникам у провадженнях в Європейському суді можна надіслати на електронну пошту info@unba.org.ua.
Термін подання інформації: до 04 лютого 2019 року.
Список адвокатських об’єднань та їхніх філій в областях буде переданий Уповноваженому у справах Європейського суду з прав людини.
Популярні новини
За кордоном
У столиці ЄС відкрився офіс НААУ
Для посилення інституційної присутності української адвокатури на європейському рівні в Брюсселі (Бельгія) відкрито офіс Національної асоціації адвокатів України, який стане постійною платформою для діалогу з європейськими партнерами.
Самоврядування
Адвокатський внесок 2026: спливає строк сплати
31 січня закінчується строк сплати внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування. Зважаючи на розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановлений Законом про держбюджет, внесок у 2026 році складає 3328 гривень.
Взаємодія
НААУ та BRAK обговорили євроінтеграційні пріоритети та регулювання…
26 січня відбулася зустріч представників Національної асоціації адвокатів України та Федеральної палати адвокатів Німеччини (Bundesrechtsanwaltskammer, BRAK).
Гарантії діяльності
Президента закликали підписати Закон про посилення гарантій…
Професійна спільнота адвокатів закликала Президента України Володимира Зеленського підписати Закон № 4547-IX, який посилює гарантії адвокатської діяльності, зокрема впроваджує відповідальність за ототожнення адвоката з клієнтом.
Навчання
Земля 2026: питання земельних правовідносин обговорили у Львівській…
21 січня у Львівській торгово-промисловій палаті відбувся семінар «Земля-2026. Актуальні питання земельних правовідносин», організований спільно Львівською торгово-промисловою палатою та Комітетом НААУ з питань аграрного, земельного та довкілевого права.
Привітання
Лідія Ізовітова отримала відзнаку чеської адвокатури
23 січня у Празі під час гала-вечора конкурсу «Юрист року 2025» голова Чеської адвокатської палати (ČAK) Моніка Новотна вручила голові НААУ, РАУ Лідії Ізовітовій Орден чеської адвокатури — відзнаку для визначних представників зарубіжної адвокатури.
Cудова практика
Як в Україні блокують виконання судових рішень: результати…
З метою визначення механізмів протидії законному виконанню судових рішень Асоціація приватних виконавців України спільно з Комітетом НААУ з питань примусового виконання рішень провели опитування державних і приватних виконавців, адвокатів та інших експертів.
Взаємодія
У НААУ розраховують на експертну підтримку IBA щодо реформ
22 січня в офісі Національної асоціації адвокатів України відбулася робоча зустріч представників інституту адвокатури з виконавчим директором Міжнародної асоціації юристів (IBA) Марком Еллісом, в ході якої сторони обговорили поточні проєкти і напрями подальшої співпраці.