"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Семінар з підвищення кваліфікації адвокатів в м. Тернопіль








7 березня 2015 року в м. Тернопіль відбувся семінар Національної асоціації адвокатів України з підвищення кваліфікації адвокатів, організований за сприяння Ради адвокатів Тернопільської області. Семінар відвідало понад 300 адвокатів із Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької та інших областей України.
Семінар відкрив Голова Ради адвокатів Тернопільської області Міщенко Валерій Васильович, який привітав учасників семінару та його організаторів і побажав всім плідної роботи на семінарі.
В якості експертів-доповідачів на заході виступили: Пошва Богдан Миколайович - суддя Верховного суду України, заслужений юрист України («Перегляд справ за нововиявленими обставинами»), Гуменюк Василь Іванович - суддя Верховного суду України, заслужений юрист України («Особливості розгляду судами цивільних справ про самочинне будівництво»), Бугай Денис Володимирович - Президент Асоціації правників України, адвокат, партнер ЮФ «VB PARTNERS» («Ключові пропозиції щодо посилення адвокатських прав та гарантій»), Фомін Ігор Юрійович - адвокат, керуючий партнер АО «Українська правнича група» («Робота адвоката у кримінальному провадженні. Стадії досудового розслідування»), Волочай Сергій Павлович – незалежний судовий експерт («Можливості адвокатів у забезпеченні правового захисту згідно із Законом України «Про судову експертизу». Досвід незалежного експерта») та Василик Ірина Богданівна – к.і.н., керівник Науково-методичного центру досліджень адвокатури і права при НААУ, керівник Проекту «Історія адвокатури України» («Сторінки історії адвокатури України»).
Семінар викликав значний інтерес з боку учасників, а також активну дискусію між учасниками та доповідачами. По результатах проведення семінару всі його учасники отримали сертифікати з підвищення кваліфікації.
Популярні новини

Анонс
Адвокатів запрошують до створення стандартів для ШІ
До 18 липня триває прийом заявок до Юридичного комітету Міжнародної асоціації етики та доброчесності штучного інтелекту (AI Ethics & Integrity International Association, AIEI).

Законодавство
У НААУ оцінили ідею збільшення строків відповідальності за…
Неспроможність держави забезпечити відповідальність за порушення у сфері доступу до інформації, зокрема за несвоєчасне надання, ненадання або надання неповної чи недостовірної інформації у відповідь на адвокатський запит, є не лише питанням свободи слова, а й проблемою доступу до правосуддя.

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.

Дискусія
Експерти мають винятковий потенціал, який варто розвивати спільно…
Професії адвоката і експерта можуть і повинні розвиватися, навчаючись одна в одної, обмінюючись досвідом та кращими практиками. Разом ми зможемо побудувати сильну, незалежну та ефективну систему правосуддя, гідну європейської України.

Взаємодія
У вихідні не працюватимуть електронні судові сервіси
На суботу, 12 липня, заплановано глобальні роботи на інфраструктурі ДП «Інформаційні судові системи». У звʼязку із цим, в цей день з продовженням на 13 липня, можуть бути недоступні сервіси електронного суду, електронного кабінету та інші.

Дискусія
Як пережити скасування ГК без утрат — радили адвокати за круглим…
Що зміниться для бізнесу після скасування Господарського кодексу? Як тепер укладати договори, хто нестиме відповідальність, як захищати інтереси у спорах і чим компенсувати втрату спеціального регулювання?

Дискусія
Прозорі правила будівельної галузі: навіщо Україні Містобудівний…
Українське містобудівне законодавство залишається фрагментарним, суперечливим і непридатним до завдань відбудови. Тож ідея кодифікації викликає значний інтерес і серед юристів, і серед фахівців будівельної галузі.