"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Семінар з підвищення кваліфікації адвокатів в м. Тернопіль








7 березня 2015 року в м. Тернопіль відбувся семінар Національної асоціації адвокатів України з підвищення кваліфікації адвокатів, організований за сприяння Ради адвокатів Тернопільської області. Семінар відвідало понад 300 адвокатів із Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької та інших областей України.
Семінар відкрив Голова Ради адвокатів Тернопільської області Міщенко Валерій Васильович, який привітав учасників семінару та його організаторів і побажав всім плідної роботи на семінарі.
В якості експертів-доповідачів на заході виступили: Пошва Богдан Миколайович - суддя Верховного суду України, заслужений юрист України («Перегляд справ за нововиявленими обставинами»), Гуменюк Василь Іванович - суддя Верховного суду України, заслужений юрист України («Особливості розгляду судами цивільних справ про самочинне будівництво»), Бугай Денис Володимирович - Президент Асоціації правників України, адвокат, партнер ЮФ «VB PARTNERS» («Ключові пропозиції щодо посилення адвокатських прав та гарантій»), Фомін Ігор Юрійович - адвокат, керуючий партнер АО «Українська правнича група» («Робота адвоката у кримінальному провадженні. Стадії досудового розслідування»), Волочай Сергій Павлович – незалежний судовий експерт («Можливості адвокатів у забезпеченні правового захисту згідно із Законом України «Про судову експертизу». Досвід незалежного експерта») та Василик Ірина Богданівна – к.і.н., керівник Науково-методичного центру досліджень адвокатури і права при НААУ, керівник Проекту «Історія адвокатури України» («Сторінки історії адвокатури України»).
Семінар викликав значний інтерес з боку учасників, а також активну дискусію між учасниками та доповідачами. По результатах проведення семінару всі його учасники отримали сертифікати з підвищення кваліфікації.
Популярні новини

Cудова практика
Надсилання заяви на електронну пошту суду не є належною формою…
Із запровадженням обов’язкових для адвокатів електронних кабінетів у Єдиній судовій інформаційно-комунікаційній системі існує дві форми подання процесуальних документів. Верховний Суд нагадав, що не кожен цифровий підпис і не кожне електронне звернення є належними.

За кордоном
Тимчасовий захист, робота, навчання: що українцям варто знати про…
Яка процедура отримання статусу тимчасового захисту у Франції та Великій Британії? Коли можуть відмовити у його наданні та чи реально оскаржити таке рішення? Які є варіанти легалізації та зміни статусу? Що з працевлаштуванням, навчанням та бізнес-можливостями?

Регіони
У Львові зʼявився унікальний освітній простір для…
У Навчально-науковому інституті права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» урочисто відкрили навчальну аудиторію «Історія адвокатури України».

Видання
Бюлетень Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики…
Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ підготував бюлетень за грудень 2024 - березень 2025 року.

Навчання
Лайфхаками організації робочого місця поділилися адвокати
Успішний адвокат завжди організований та відповідальний. Він опора та осередок спокою для свого клієнта. Ефективність його роботи часто залежить не лише від знань і навичок, а й від порядку в робочому просторі.

Дискусія
Як молодому адвокату будувати особистий бренд у соцмережах –…
Люди схильні довіряти адвокатам, які мають упізнаваний особистий бренд. Він допомагає залучати нових клієнтів, які шукають спеціаліста з певними навичками та досвідом.

Видання
Опубліковано черговий номер Вісника НААУ за березень 2025 року
Публікуємо черговий номер Вісника НААУ за березень 2025 року

Гарантії діяльності
«Військові адвокати» не мають нічого спільного з адвокатурою –…
Діяльність «військових адвокатів», які силоміць «відбивають» мобілізованих військовозобов’язаних у ТЦК, не має жодного стосунку до адвокатської практики, заснованої на принципах верховенства права та законності.