Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ звернулася до Федеральної палати адвокатів РФ щодо належного захисту адвоката Кіяшка

НААУ звернулася до Федеральної палати адвокатів РФ щодо належного захисту адвоката Кіяшка

Звернення 10:47 Вт 03.07.18 5510 Переглядів Версія для друку

25 червня 2018 року до голови НААУ звернувся адвокат Ігор Кіяшко, який перебуває під арештом у Російській Федерації за звинуваченнями у вчиненні кримінального злочину.

11 квітня 2018 року українського адвоката було звинувачено у вчиненні шпіонажу на користь України, 10 квітня — затримано працівниками ФСБ. Сам Ігор Кіяшко усі звинувачення проти себе категорично заперечує.

19 червня 2018 року для здійснення захисту Ігор Кияшко уклав договір про правову допомогу з адвокатом Євгеном Губіним. Проте, слідчі УФСБ по Нижегородській області не допускають адвоката до здійснення захисту, а слідчі дії з громадянином України проводили у присутності адвоката за призначенням, від послуг якого Кіяшко відмовився.

До голови представництва НААУ в Росії Іллі Новікова звернувся адвокат Євген Губін, який повідомив про те, що до цього часу не може отримати доступу до документів у цій справі і встановити контакти із слідчим. На думку Губіна, заступник начальника слідчого відділу УФСБ умисно вчиняє всі дії для того, щоб не допустити адвоката до здійснення захисту громадянина України у цій справі.

НААУ як єдина професійна організація адвокатів України докладатиме всіх зусиль для забезпечення дотримання прав та гарантій українського адвоката у рамках кримінального провадження у Росії та його захисту від несправедливих звинувачень. Для цього наразі Голова НААУ Лідія Ізовітова направила до Федеральної палати адвокатів Російської Федерації звернення з приводу необхідності усунути порушення прав захисника Губіна та забезпечити здійснення ним адвокатської діяльності без перешкод з боку правоохоронних органів.

 

 

Популярні новини

Вестник:№1-2 лютий 2020 - Вісник;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування