Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ та Одеська юридична академія розвиватимуть спільні академічні та експертні проекти — меморандум

НААУ та Одеська юридична академія розвиватимуть спільні академічні та експертні проекти — меморандум

Адвокатура 11:49 Пт 07.04.17 1490 Переглядів Версія для друку

Національна асоціація адвокатів та Національний університет “Одеська юридична академія” уклали Меморандум про співробітництво.

Документ підписали під час урочистої церемонії Голова НААУ Лідія Ізовітова та президент Одеської юридичної академії Сергій Ківалов у Залі вченої Ради Університету.

Меморандум визначає цілі та напрямки співпраці, обмін інформацією і досвідом, здійснення наукової та практичної діяльності у сфері забезпечення верховенства права, розвитку адвокатури, захисту прав і свобод людини та громадянина на основі рівноправності, взаємної вигоди дотримання загальноприйнятих норм і принципів. НААУ та університет проводитимуть спільні заходи, проекти і програми з метою здійснення професійної підготовки фахівців у галузі права.

Експерти НААУ та науковці університету спільно розроблятимуть пропозиції щодо проектів законів та інших нормативно-правових актів, робочих навчальних та державних програм і планів дій, стратегій тощо, проводитимуть спільну дослідницьку та видавничу діяльність.

Меморандум передбачає впровадження в Університеті нормативних дисциплін з історії становлення та розвитку інституту адвокатури, відкриття тематичних кабінетів та аудиторій.

Окрім того, документ передбачає організацію навчальних, виробничих та переддипломних практик на базі рад адвокатів регіонів згідно з графіком навчального процесу та з дотриманням вимог чинного законодавства України.

Сюжет телеканалу "Репортер" про новий формат співпраці НААУ та одного з кращих юридичних університетів, де вже 17 років існує факультет адвокатури, можна переглянути за посиланням 

 

 

Популярні новини

Вестник:№1-2 лютий 2020 - Вісник;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування