Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Проблеми в КДКА м. Києва мають бути вирішені через адвокатське самоврядування

Проблеми в КДКА м. Києва мають бути вирішені через адвокатське самоврядування

Адвокатура 14:52 Пн 05.09.16 1461 Переглядів Версія для друку

Подолання проблем у роботі Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії має бути вирішено через інструменти адвокатського самоврядування.

Так в інтерв'ю “Юридичній практиці” прокоментував ситуацію з КМ КДКА адвокат, заслужений юрист України, кандидат юридичних наук Юрій Михальский, який 6 серпня був обраний головуючи на конференції адвокатів м. Києва.

“На жаль, Рада адвокатів м. Києва, знаючи про проблему, не ініціювала проведення конференції. Відповідно, РАУ скористалася законним правом вирішити колізію в правовому полі за допомогою скликання конференції. Слід зазначити, що такий прецедент виник вперше після прийняття Закону. Можу припустити, що члени РАУ надали можливість адвокатам Києва через інструмент самоврядування (конференцію адвокатів) самостійно усунути виявлені порушення, не доводячи ситуацію до судових розглядів”,- сказав Юрій Михальський.

Він уточнив, що відповідно до ч. 2 статті 47 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», є три суб'єкти, уповноважених скликати конференцію адвокатів регіону: рада адвокатів регіону, 1/10 від загальної кількості адвокатів регіону або Рада адвокатів України.
6 серпня відкрилася позачергова конференція адвокатів м.Києва. Конференція затвердила доповідь голови мандатної комісії, згідно з якою були підтверджені повноваження 133 делегатів, обраних від десяти районів, а також членів оргкомітету. Конференція продовжить роботу 10 вересня.

“Пропозицію оголосити перерву погоджено з секретарем конференції, адвокатом Зоєю Ярош, і це робилося для того, щоб надати можливість максимальній кількості обраних делегатів в форматі діалогу вирішити питання адвокатського самоврядування на конференції і прийняти рішення голосуванням, а не втягуватися в судові спори”, - сказав Юрій Михальський.
 
Головуючий на конференції пояснив, що перерва дає достатньо часу для того, щоб делегати конференції уважно вивчили всі матеріали, ще раз прочитали і проаналізували Закон, визначилися зі шляхами виходу з ситуації, що склалася.

Повну версію інтерв'ю можна переглянути за посиланням

Популярні новини

Вестник:№7-8 серпень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування