Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Статус Київської міської КДКА є нелегітимним-сюжет 112 каналу

Статус Київської міської КДКА є нелегітимним-сюжет 112 каналу

Адвокатура 10:52 Ср 03.08.16 1807 Переглядів Версія для друку

 Чому Київська міська кваліфікаційно-дисциплінарна комісія не легітимна і які порушення були допущені в її роботі, розповідає 112 канал.

«У столичній київській адвокатурі назріває скандал. Національна асоціація адвокатів України фактично визнала нелегітимною роботу Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатів. Як зазначено в акті Вищої ревізійної комісії дана структура не зареєстрована як орган самоврядування, тобто порушено закон про адвокатуру. Тож свідоцтва про складання іспитів майбутнім адвокатам комісія видавала незаконно, вважають в раді адвокатів України», - ідеться у сюжеті.

Член Ради адвокатів України Роман Афанасієв, який входив до спеціальної комісії з перевірки діяльності органів адвокатського самоврядування, пояснив журналістам, що статус свідоцтв, виданих на підставі рішення нелігітимного органу, поставлений зараз під сумнів.
«Це не один, не дві особи, це сотні людей, які на цей час уже здали фактично в цей нелегітимний орган іспити, отримали там свідоцтва», - говорить член РАУ.

"Наразі преденденти в адвокати не можуть складати іспити в Києві, а Рада адвокатів України розмірковує, як бути з особами, які отримали такі адвокатські свідоцтва. Рада адвокатів України вирішила створити в столиці легітимну кваліфікаційно-дисциплінарну комісію. Новий склад КДКА буде обрано 6 серпня цього року", - ідеться у сюжеті.

Сюжет від  вийде в ефір у повторі сьогодні о 18:15 на каналі 112.

Виджет Відео з Youtube: Відео сюжет 112-го каналу

 

Популярні новини

Вестник:№7-8 серпень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування