Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Робоча зустріч голів Комітету НААУ з питань АТО та Всеукраїнської громадської спілки «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!»

Робоча зустріч голів Комітету НААУ з питань АТО та Всеукраїнської громадської спілки «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!»

Адвокатура 15:09 Ср 29.06.16 1361 Переглядів Версія для друку

24 червня 2016 р. відбулась робоча зустріч Голови Комітету НААУ з питань координації надання правової допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та переселенцям Марії Островської та Голови Всеукраїнської громадської спілки «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» Руслана Руденка.

В рамках зустрічі були обговорені питання механізму надання правової допомоги українським військовим, що звертаються на гарячу лінію в рамках проекту «Соціальна картка учасника АТО», а також інші важливі питання спільної діяльності.

Марія Островська продемонструвала розроблений у гугл-формі бланк заявки на правову допомогу, яку мають заповнювати бійці самостійно або за допомогою адвокатів Комітету задля отримання правової допомоги pro bono. За її словами, умовами безкоштовної та якісної роботи правозахисників в рамках Комітету НААУ є надання учасниками АТО правдивої, повної і своєчасної інформації, а також поважне відношення до роботи адвокатів, недопущення зловживання довірою та добрим відношенням.

Як зазначила пані Островська, а також учасники зустрічі Наталія Фещик, Надія Івашкова та Влад Рокицький, - кожне звернення за правовою допомогою не обмежується простою юридичною консультацією, адже цього зазвичай не є достатнім для остаточного вирішення конкретної проблеми бійця. Адвокати Комітету комплексно беруться за справу та значним обсягом роботи отримають необхідний результат, що закриває проблему повністю. Але для цього завжди потрібен час та зусилля команди.

Руслан Руденко висловив вдячність всім адвокатам Комітету НААУ за величезний обсяг вже наданої правової допомоги учасникам АТО, що звертаються до ВГО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!». Голова Всеукраїнської громадської спілки повідомив про нещодавнє створення робочої групи із представниками всіх силових структур у сфері оборони країни, куди запросив до участі Голову Комітету НААУ Марію Островську. Пані Островська висловила пропозицію включити до складу групи і інших адвокатів-членів Комітету, що своєю наполегливою працею продемонстрували результативність в захисті прав учасників АТО.

Також Голова Комітету презентувала Руслану Руденку інфографічну Методичку з отримання пораненими військовими одноразової грошової допомоги, що має бути корисною для бійців АТО. При цьому, вона зазначила, що останнім трендом Військових лікарських комісій є оформлення документів поранених військовослужбовців із таким формулюванням: «поранення, пов’язане із захистом Батьківщини», з яким бійці і не думають сперечатися. Але саме таке формулювання позбавляє учасників АТО законного права на отримання одноразової грошової допомоги, адже відноситься до захисту країни під час Великої Вітчизняної війни.

Голова ВГО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» Руслан Руденко зазначив, що такий Методичний посібник матиме значну користь та стане необхідним для демонстрації на нараді представників Національної гвардії України та інших відомств, що має відбутися на наступному тижні.

Популярні новини

Вестник:№1-2 лютий 2021 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування