Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - В адвокатурі Києва виявлено “самозванця” – Сергій Осика

В адвокатурі Києва виявлено “самозванця” – Сергій Осика

Адвокатура 13:32 Ср 22.06.16 3391 Переглядів Версія для друку

КДКА міста Києва не зареєстрована відповідно до Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”.

Так пояснив ситуацію в адвокатському самоврядуванні в м. Києві адвокат, член Ради адвокатів України та член Спеціальної тимчасової комісії з перевірки діяльності органів адвокатського самоврядування м. Києва Сергій Осика.

“Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури міста Києва була зареєстрована, як звичайна громадська організація, і вона не є органом адвокатського самоврядування. Реєстрація КДКА м. Києва не проведена на підставі Положення про Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури м. Києва, яке,відповідно до закону, затверджує РАУ”, - зазначив Сергій Осика.

Відтак, Київська міська КДКА як громадська організація просто присвоїла собі права та обовязки органу адвокатського самоврядування.

“ГО із співзвучною назвою, яка не мала жодних повноважень, протягом 2012-2016 років приймала кваліфікаційні іспити, видавала свідоцтва та розглядала дисциплінарні проступки адвокатів”, - констатував Сергій Осика.

Через статус громадсмької організації діяльність Київської міської КДК не може перевірити ревізійна комісія, хоча фінансові зловживання очевидні. “Питання витрачання цих коштів не може бути досліджене органом адвокатським самоврядуванням, але самі адвокати, які сплатили ці гроші і отримали несправжні свідоцтва, мають задавати питання до цієї ГО чи звернутися до суду”, - вважає Сергій Осика.

11 червня РАУ схвалила пакет рішень про відновлення адвокатського самоврядування в місті Києві, а також для вирішення питання захисту прав та законних інтересів осіб, які склали кваліфікаційні іспити в місті Києві у неналежного, не уповноваженого на те суб’єкта та отримали за результатами їх складення свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю. Діяльність КДК перевірила тимчасові спеціальна комісія, висновки якої схвалені РАУ.

Популярні новини

Вестник:№7-8 серпень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування