"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Збірку художніх творів адвокатів презентували киянам



27 травня в офісі Національної асоціації адвокатів України представили збірку художніх творів «Щоденник мого адвоката. Книга оповідань №1», в якій зібрані особистий досвід та реальні справи українських адвокатів.
Видання побачило світ завдяки співпраці Комітету НААУ з гуманітарних питань та творчих ініціатив, Центру досліджень адвокатури і права НААУ та видавництва «Кінцевий бенефіціар», які стали й організаторами заходу.
Презентували збірку її автори: автор-упорядник Андрій Осіпов, Олена Прібиткова, Олена Куценко (псевдонім Глафіра Оленева). Модератором презентації виступив автор бізнес-літератури, засновник українського видавництва «Кінцевий бенефіціар» Роман Кузюк.
До видання увійшли твори Андрія Осіпова, Олександра Черних, Вероніки Деркач, Анатолія Богачева, Олега Маковія, Глафіри Оленевої, Олександри Тіпрової, Вікторіії Коновалової, Олени Прібиткової, Андрія Сітнікова, Вячеслава Соколова та Якова Варічева.
Усі вони — адвокати, учасники Першого всеукраїнського конкурсу прози серед адвокатів «Особистий погляд», що відбувся у 2021 році під патронатом НААУ.
Під час презентації автори розповіли про свою адвокатську діяльність, що надихає на створення прозових творів, а також труднощі, що довелося подолати на шляху до випуску книги.
«Непідробна щирість, віра в доброту й справедливість, зрештою просто в людину не залишить байдужим під час прочитання», - обіцяють читачам автори книги.
Після презентації відбулася автограф сесія, під час якої кожен бажаючий міг придбати книгу з підписом авторів.
Нагадаємо, вперше книга була представлена у грудні 2024 року під час засідання Ради адвокатів України. Після цього стартували її продажі на книжкових маркетплейсах: Yakaboo, Юркнига, Книгарня «Є», Readeat та ін.
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини

Анонс
Адвокатів запрошують до створення стандартів для ШІ
До 18 липня триває прийом заявок до Юридичного комітету Міжнародної асоціації етики та доброчесності штучного інтелекту (AI Ethics & Integrity International Association, AIEI).

Законодавство
У НААУ оцінили ідею збільшення строків відповідальності за…
Неспроможність держави забезпечити відповідальність за порушення у сфері доступу до інформації, зокрема за несвоєчасне надання, ненадання або надання неповної чи недостовірної інформації у відповідь на адвокатський запит, є не лише питанням свободи слова, а й проблемою доступу до правосуддя.

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.

Дискусія
Експерти мають винятковий потенціал, який варто розвивати спільно…
Професії адвоката і експерта можуть і повинні розвиватися, навчаючись одна в одної, обмінюючись досвідом та кращими практиками. Разом ми зможемо побудувати сильну, незалежну та ефективну систему правосуддя, гідну європейської України.

Взаємодія
У вихідні не працюватимуть електронні судові сервіси
На суботу, 12 липня, заплановано глобальні роботи на інфраструктурі ДП «Інформаційні судові системи». У звʼязку із цим, в цей день з продовженням на 13 липня, можуть бути недоступні сервіси електронного суду, електронного кабінету та інші.

Дискусія
Як пережити скасування ГК без утрат — радили адвокати за круглим…
Що зміниться для бізнесу після скасування Господарського кодексу? Як тепер укладати договори, хто нестиме відповідальність, як захищати інтереси у спорах і чим компенсувати втрату спеціального регулювання?

Дискусія
Прозорі правила будівельної галузі: навіщо Україні Містобудівний…
Українське містобудівне законодавство залишається фрагментарним, суперечливим і непридатним до завдань відбудови. Тож ідея кодифікації викликає значний інтерес і серед юристів, і серед фахівців будівельної галузі.