"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Одразу два адвокати загинули на Сумщині: Опікунська рада НААУ підтримала їхні родини

Родини двох загиблих адвокатів, поранених колег та адвокатів, які втратили житло через війну підтримала Опікунська рада НААУ.
Відповідні рішення прийняті на черговому засіданні 22 листопада 2024 року.
Одразу двоє адвокатів на Сумщині загинули внаслідок атак ворога. Один з них з перших днів війни пішов добровольцем на фронт, ніс службу в найгарячіших точках, загинув внаслідок ракетного удару. Ще одна колега отримала поранення, несумісні з життям, внаслідок масованих обстрілів міста, у неї залишився 7-річний син та чоловік. Опікунська рада НААУ виділила їхнім родинам по 50 тисяч гривень.
Ще трьом адвокатам спрямовані кошти на лікування. Адвокат з Луцька брав участь у бойових діях на Донецькому напрямку, отримав контузію та травми, які потребують довготривалого лікування. Адвокат з Херсона постраждав внаслідок скиду ворожого боєприпасу та має відкритий перелом обох кісток голені. Адвокат з Одеси з 2022 року ніс службу в лавах ЗСУ, під Бахмутом отримав складне поранення руки та ключиці, проходить тривалу реабілітацію.
Опікунська рада НААУ вирішила також надати допомогу адвокату з Одещині. Внаслідок ракетного удару пошкоджений її будинок - повністю зруйнований дах, вибиті вікна, впала стеля у кімнаті. Жінка дістала поранення різної тяжкості, в тому числі втратила слух.
Крім того, грошову допомогу буде надіслано колезі з Миколаєва. Чоловік має інвалідність ІІ групи, за станом здоров’я не може здійснювати адвокатську діяльність, про що написав відповідну заяву до НААУ. Він відноситься до категорії адвокатів старшого віку, які через війну опинились в складних життєвих обставинах і не мають засобів до існування.
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.

Дискусія
Експерти мають винятковий потенціал, який варто розвивати спільно…
Професії адвоката і експерта можуть і повинні розвиватися, навчаючись одна в одної, обмінюючись досвідом та кращими практиками. Разом ми зможемо побудувати сильну, незалежну та ефективну систему правосуддя, гідну європейської України.

Взаємодія
У вихідні не працюватимуть електронні судові сервіси
На суботу, 12 липня, заплановано глобальні роботи на інфраструктурі ДП «Інформаційні судові системи». У звʼязку із цим, в цей день з продовженням на 13 липня, можуть бути недоступні сервіси електронного суду, електронного кабінету та інші.

Дискусія
Як пережити скасування ГК без утрат — радили адвокати за круглим…
Що зміниться для бізнесу після скасування Господарського кодексу? Як тепер укладати договори, хто нестиме відповідальність, як захищати інтереси у спорах і чим компенсувати втрату спеціального регулювання?

Дискусія
Прозорі правила будівельної галузі: навіщо Україні Містобудівний…
Українське містобудівне законодавство залишається фрагментарним, суперечливим і непридатним до завдань відбудови. Тож ідея кодифікації викликає значний інтерес і серед юристів, і серед фахівців будівельної галузі.

Дискусія
Укріплення суверенітету країни потребує нової моделі формування…
Модель конкурсної комісії з добору членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів, запроваджена як антикризова, себе вичерпала. Бездіяльність ВРП щодо формування нового складу КК, відсутність відповідальності та наявні ознаки політичного впливу свідчать: повноваження мають бути передані безпосередньо законодавчо визначеним субʼєктам формування ВККС.

Законодавство
Аграрна підтримка не може зводитися до досягнення KPI – Комітет НААУ
Підміна державної аграрної політики орієнтацією на показники ігнорує реальні потреби сільського господарства в умовах війни.