Голова ВКДКА С. Вилков склав повноваження
Рада адвокатів України задовольнила заяву Сергія Вилкова про складення повноважень голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.
Відповідне рішення РАУ ухвалила під час засідання 15 листопада.
С. Вилков нагадав, що він розпочав роботу в органах адвокатського самоврядування у 2016 року, коли був обраний головою Ревізійної комісії адвокатів міста Києва. Три роки він пропрацював головою Комітету з питань БПД, після чого зʼїзд адвокатів обрав його головою ВКДКА. Сьогодні він також практикуючий адвокат та старший науковий співробітник, викладач в Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова.
«Напевно прийшов час рухатися далі. Про це я думав останній рік і прийняв відповідне рішення. Я підготував заяву до Ради адвокатів України, якою добровільно складаю повноваження голови ВКДКА», - зазначив він.
Виконувати повноваження очільника Вищої комісії надалі буде заступник голови ВКДКА Андрій Місяць. За таке рішення проголосувала більшість членів Ради адвокатів України.
Відповідно до ст. 52 Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» голова ВКДКА представляє комісію в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях, перед громадянами.
Голова ВКДКА також забезпечує скликання та проведення засідань комісії, розподіляє обов’язки між своїми заступниками, організовує і забезпечує ведення діловодства у ВКДКА, розпоряджається коштами і майном комісії відповідно до затвердженого кошторису, вчиняє інші дії, передбачені законом, положенням про ВКДКА, рішеннями РАУ і з’їзду адвокатів України.
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини
Законодавство
Як захистити працюючих медпрацівників після зміни стандартів…
Зміна професійних стандартів призведе до зміни умов праці вже працюючих медичних працівників і це може мати наслідком порушення їхніх трудових прав з боку роботодавців.
Навчання
Спеціалізація суддів у справах сім’ї та дітей: досвід та виклики
Запровадження спеціалізації суддів на розгляді справ за участі дітей є важливим елементом правосуддя, дружнього до дитини, що підтверджено міжнародними стандартами. Водночас, стримувачами є кризові явища в українському суспільстві та відсутність єдиного підходу і чіткого бачення такого процесу.
Видання
Опубліковано черговий номер Вісника НААУ за листопад 2024 року
Публікуємо Вісник НААУ за листопад 2024 року
Дискусія
Потребу змін у земельному законодавстві обговорили у…
Нечіткість земельного законодавства та довільне тлумачення його норм призводять до юридичних колізій, втрати власності та конфліктів, які доводиться вирішувати судам. Як подолати ці проблеми?
Навчання
Переваги форм адвокатської діяльності дослідили у Рівному
Профільний закон передбачає три організаційно-правові форми для здійснення в Україні адвокатської діяльності: індивідуальна, адвокатське бюро та адвокатське обʼєднання. Яку краще обрати?
Дискусія
«Національний кешбек»: про юридичні ризики застеріг голова…
Програма «Національний кешбек, яка стартувала 11 жовтня 2024 року, набула значної популярності в Україні. З одного боку – що може бути кращим за повернення частини коштів при покупці українських товарів, а з іншого – чи захищені фінансові дані українців?
Захист військових
Адміністративно-дисциплінарна відповідальність…
За загальним правилом, якщо військовий вчиняє адміністративне правопорушення, він притягається до відповідальності за Дисциплінарним статутом. Із цього правила є винятки, передбачені КУпАП.
Cудова практика
На особливість подання ордеру через «Електронний суд» звернув…
Якщо ордер на надання правничої допомоги додано до документа, що посвідчений електронним підписом адвоката, додаткового накладення окремого власноручного («фізичного») чи електронного підпису на ордер не вимагається.