"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Голова ВКДКА С. Вилков склав повноваження

Рада адвокатів України задовольнила заяву Сергія Вилкова про складення повноважень голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.
Відповідне рішення РАУ ухвалила під час засідання 15 листопада.
С. Вилков нагадав, що він розпочав роботу в органах адвокатського самоврядування у 2016 року, коли був обраний головою Ревізійної комісії адвокатів міста Києва. Три роки він пропрацював головою Комітету з питань БПД, після чого зʼїзд адвокатів обрав його головою ВКДКА. Сьогодні він також практикуючий адвокат та старший науковий співробітник, викладач в Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова.
«Напевно прийшов час рухатися далі. Про це я думав останній рік і прийняв відповідне рішення. Я підготував заяву до Ради адвокатів України, якою добровільно складаю повноваження голови ВКДКА», - зазначив він.
Виконувати повноваження очільника Вищої комісії надалі буде заступник голови ВКДКА Андрій Місяць. За таке рішення проголосувала більшість членів Ради адвокатів України.
Відповідно до ст. 52 Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» голова ВКДКА представляє комісію в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях, перед громадянами.
Голова ВКДКА також забезпечує скликання та проведення засідань комісії, розподіляє обов’язки між своїми заступниками, організовує і забезпечує ведення діловодства у ВКДКА, розпоряджається коштами і майном комісії відповідно до затвердженого кошторису, вчиняє інші дії, передбачені законом, положенням про ВКДКА, рішеннями РАУ і з’їзду адвокатів України.
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини

Навчання
Договір — не формальність: про що має знати майбутній адвокат
Як уникнути типових помилок у договорі, зокрема про надання правничої допомоги, коли адвокат несе не лише етичну, а й юридичну відповідальність? Які обов’язки варто прописати в угоді, а які — лишити поза її межами? І що має знати юрист ще до початку роботи адвокатом?

Анонс
У НААУ проведуть тиждень трудового права
З 28 квітня по 4 травня у Національній асоціації адвокатів України пройде п’ятий щорічний тиждень трудового права.

Законодавство
У спорах щодо витрат на дитину шаблонів доказування не існує –…
Коли дитина через свої особливості (розвиток здібностей, хвороба, каліцтво) потребує додаткових витрат, обовʼязок участі у цих витратах покладається на обох батьків. У разі спору розмір участі визначається судом з урахуванням обставин, що мають істотне значення.

Анонс
Проблеми експертного забезпечення адвокатської діяльності…
2 травня Національна асоціація адвокатів України у співпраці з провідними науково-дослідними інститутами судових експертиз проведе круглий стіл з питань експертного забезпечення адвокатської діяльності.

Гарантії діяльності
Комітет захисту прав адвокатів НААУ відповів на закиди щодо справи…
Публікації «Дзеркала тижня» про «адвокатів-хакерів» містять неправдиву інформацію, перекручення та маніпуляції що підривають авторитет інституту адвокатури. Вони є формою протиправного тиску на НААУ і можуть бути елементом замовної кампанії.

Гарантії діяльності
Україна посилить захист адвокатів: підписання Конвенції Ради…
Україна планує приєднатися до Конвенції Ради Європи щодо захисту прав адвокатів у травні. Це рішення стало актуальним на тлі справи НАБУгейт та інших порушень прав адвокатів.

Законодавство
Вибір чи обовʼязок? Зміни до СК щодо утримання пасинка чи падчерки…
Після шлюбу мачуха або вітчим фактично утримують дитину свого чоловіка чи дружини. Тому у ст. 268 Сімейного кодексу варто закріпити відповідний обов’язок на період шлюбу. Бо на практиці це відбувається і без норм закону.

Дискусія
Захист адвокатської діяльності: стартувала серія воркшопів від…
У системі правосуддя адвокат має бути незалежним захисником, але на практиці дедалі частіше стає обʼєктом тиску, переслідувань і дискредитації. Обшуки в офісах, вимоги розголошення таємниці, інформаційні атаки — такі способи впливу стають новою реальністю для професії.