"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
До правління EYBA увійшли два українських адвокати

У зв’язку із завершенням річної каденції, президент Європейської асоціації молодих адвокатів (European Young Bar Association) Сергій Барбашин перейшов на позицію Immediate Past President. Його заступниця (по Молодіжному Комітету НААУ) Юлія Сергет була обрана секретарем EYBA.
Такі рішення були ухвалені під час загальних зборів міжнародної організації, що проходили під час щорічної літньої конференції EYBA 20 - 23 червня.
Головна тема конференції - новий правовий світовий порядок. У рамках академічної частини висвітлювалися питання міжнародних викликів, зміцнення цифрової економіки в Європі та забезпечення правового регулювання діяльності міжнародних технологічних гігантів.
С.Барбашин звернув увагу на важливість оперативного реагування на всесвітні події, підбив підсумки своєї каденції та подякував європейським колегам за підтримку України. Він також нагадав про оновлений проект Task Force (безоплатна підтримка українських біженців за кордоном) і започаткування спільно з Молодіжним Комітетом серії воркшопів Recognition Accelerator. Крім того, на період воєнного стану в Україні, українські учасники EYBA були звільнені від сплати членських внесків.
EYBA - європейська неприбуткова асоціація молодих юристів, яка була заснована у травні 1993 року. Організація об'єднує молоді асоціації юристів з усієї Європи в одну представницьку організацію, що забезпечує єдиний голос молодих юристів на континенті.
Молодіжний Комітет НААУ є членом EYBA з 2018 року. Українські адвокати представлені у правлінні EYBA з 2020 року. С. Барбашин був першим українським адвокатом, що увійшов до правління, він очолював асоціацію у 2023 - 2024 рр.
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини

Видання
Обмеження доступу до публічної інформації: «Дія» презентувала…
Право на доступ до публічної інформації — один із наріжних каменів демократії. Проте в Україні його реалізація часто стикається з необґрунтованими обмеженнями: через брак розуміння закону, страх перед розголошенням чи посилання на підзаконні акти. У воєнний час ці виклики лише загострились.

Навчання
Кращим студентам ДТЕУ провели майстер-класи з адвокатури
У Національній асоціації адвокатів України провели тематичний день адвокатури для студентів-юристів факультету права і міжнародної торгівлі Державного торговельно-економічного університету.

Законодавство
Про ризики впровадження пріоритетного опікунства попередили в НААУ
Українське законодавство не дозволяє батькам чи опікунам заздалегідь визначити, хто піклуватиметься про їхню дитину або підопічного у разі смерті чи втрати дієздатності. Під час війни це питання набуває особливої актуальності.

За кордоном
Українським адвокатам у США допоможуть інтегруватися у юридичну…
«Ми не лише підтримуємо наших громадян, а й допомагаємо українським адвокатам, що через війну переїхали до Каліфорнії, знайти роботу, пройти ліцензування та інтегруватися в місцеву юридичну спільноту».

Регіони
У Луцьку адвокатів учили переконувати словом
Для адвоката вміння говорити — це ключовий інструмент професії. Але як зберігати впевненість, коли на тебе дивляться десятки очей, у голові роїться тривога, а голос зрадницьки тремтить? Цьому у юридичних вишах не вчать.

Видання
Адвокатам підготували методичку з трудового законодавства…
Воєнний стан вніс суттєві корективи у трудові відносини. Поява спеціального закону та обмеження конституційних прав вимагають від адвокатів точного розуміння нових норм і судової практики, що тільки формується.

Навчання
Не слабкість, а ресурс: адвокатам розповіли про способи емоційного…
Втрата дому, звичного способу життя, життєвих цінностей, професійної ідентичності або навіть уявлення про себе під час війни - усе це залишає глибокий слід у свідомості людини. І горювання стає природною й важливою частиною процесу відновлення.

Дискусія
Що означає бути «членом сім’ї»: статус дослідила голова комітету…
Іноді від того, чи буде особа, яка має біологічний чи побутовий звʼязок, визнана членом сім’ї, залежить доступ до низки правових механізмів: від спадкування і користування житлом - до одноразових виплат та пенсій.