Професія адвоката більш популярна серед чоловіків - Валентин Гвоздій | НААУ

Професія адвоката більш популярна серед чоловіків - Валентин Гвоздій

ЄРАУ
15:28 Пт 07.06.24 6202 Переглядів
Версія для друку

За даними Єдиного реєстру адвокатів України зареєстровано 47,2 тис. діючих адвокатів. Попри війну, гендерне співвідношення у професії залишається незмінним.

Питання, пов’язані із веденням ЄРАУ, окреслив заступник голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій під час засідання Ради адвокатів України 7 червня.

«На сьогоднішній день у ЄРАУ є 47225 діючих адвокатів, у яких не зупинено чи не припинено право на здійснення адвокатської діяльності. Разом із зупиненими та припиненими - 69015, - повідомив він. - Співвідношення адвокатів жінок та чоловіків залишається незмінним відповідно на рівні 40% на 60%».

В.Гвоздій відзначив, що таке співвідношення зберігається і стосовно молодих адвокатів, які зараз приходять у професію. «Це говорить про те, що наша професія, все ще, на жаль, менш популярна серед жінок», - зауважив заступник голови РАУ, НААУ.

Окремо він звернув увагу, що кількість стажистів і помічників зараз суттєво збільшується і сьогодні їх кількість становить близько п’яти тисяч осіб. «Загалом ми розуміємо, що це той потенційний резерв, який прийде до нас в професію у найближчі рік-два», - пояснив В.Гвоздій.

Також заступник голови НААУ, РАУ навів дані щодо кількості адвокатів в розрізі регіональної присутності, реєстрації в особистому кабінеті, а також стан сплати щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Дискусія

Проблеми захисту персональних даних в умовах воєнного стану…

В умовах воєнного стану особливої актуальності набуло питання уточнення даних про військовозобов'язаних. Адже держава повинна мати актуальну інформацію про мобілізаційний резерв. Водночас, цей процес супроводжується виникненням правових проблем.

13:28 Чт 25.07.24 683

Анонс

Розпочато реєстрацію на Форум ім. Й.Бронза

23 серпня в Одесі відбудеться Форум з кримінального права та процесу імені Йосипа Бронза. Відкрито реєстрацію на захід.

15:39 Ср 24.07.24 2127

Cудова практика

Автоматичне продовження тримання під вартою порушує право на…

Конституцією не визначено можливості обмеження права на свободу та особисту недоторканність, права на судовий захист, презумпції невинуватості та права на захист. Відтак, норма ч. 6 ст. 615 КПК про можливість автоматичного (без рішення суду) продовження тримання під вартою суперечить Основному Закону.

11:42 Ср 24.07.24 2382

Навчання

Інхаус або зовнішній консультант: що молодому юристу варто знати?

Куди молодому правнику краще йти працювати: до юридичної фірми чи на підприємство? Як визначитися з пріоритетами, реально оцінити свої можливості та максимально ефективно використати набуті знання?

16:24 Вт 23.07.24 3827

Дискусія

Уточнення військово-облікових даних: спірні питання обговорили…

16 липня сплив установлений законом 60-денний термін, протягом якого громадяни України мали стати на військовий облік або уточнити свої військово-облікові дані. Напередодні в НААУ обговорювали повʼязані із цим проблемні питання.

15:57 Чт 18.07.24 13494

Взаємодія

У Раді Європи підтримують розвиток НААУ

Офіс Ради Європи в Україні надаватиме всіляку підтримку розвитку Національної асоціації адвокатів України та її ініціативам на користь українського суспільства.

11:13 Ср 17.07.24 10991

Дискусія

Як компенсувати нестачу кадрів в будівельній сфері пояснив голова…

В Україні простежується дефіцит кадрів у будівельній сфері, який нині становить близько 40 %. Згідно з даними Конфедерації роботодавців України, за два роки кількість офіційно зареєстрованих працівників у будівельному секторі скоротилася на 25,4 %, до майже 300 тисяч людей. Будівельні компанії вимушені залучати до роботи іноземні кадри.

11:16 Вт 16.07.24 11050

Законодавство

Сплата судового збору за позов немайнового характеру: що варто…

Спроба спростити правила сплати судового збору може призвести до ситуації правової невизначеності, коли на випадок подання позову з кількома вимогами немайнового характеру не буде регулюючої норми.

14:12 Пн 15.07.24 12466

Вестник:№ 6 червень 2024 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл