Українські адвокати можуть пройти стажування у Франції (умови)
Асоціація адвокатів Парижа оголосила набір учасників для міжнародної програми стажування для молодих адвокатів, що розпочнеться у жовтні цього року і триватиме вісім тижнів.
Курс навчання включає вивчення правничої системи, адвокатської етики та правових процедур у Франції. Учасники отримають можливість пройти практику в юридичних фірмах Парижа.
Викладачами будуть професори права та відомі французькі адвокати.
Взяти участь у програмі можуть ті українські адвокати, що відповідають вимогам:
- вік – до 40 років;
- вільне володіння французькою мовою;
- наявність страховки професійної відповідальності адвоката.
Подати заявку на програму «Міжнародне стажування» можна до 12 квітня.
До заяви додаються резюме та мотиваційний лист французькою мовою, фото, копія паспорта і витяг з ЄРАУ, датований 2024 роком.
Саме навчання є безкоштовним, однак учасник самостійно оплачує свої витрати на проїзд та проживання протягом двох місяців у Парижі. Відібраний кандидат повинен буде знайти житло в Парижі.
Програма теоретичного та практичного навчання організовується Асоціацією адвокатів Парижа, починаючи з 1991 року. Вона проводиться у партнерстві зі Школою професійної підготовки адвокатів під юрисдикцією Апеляційного суду Парижа. Щороку у рамках програми приймається близько тридцяти франкомовних молодих адвокатів з усього світу.
Докладніше про програму можна дізнатися за посиланням.
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини
Законодавство
Куди ведуть нові напрями житлової політики України?
Основні засади житлової політики, запропоновані Кабміном у проекті Закону №12377, є декларативними, містять суттєві неузгодженості та протиріччя. Відтак, законодавча ініціатива потребує ґрунтовного доопрацювання.
БПД
Тенденції реформування БПД прокоментувала голова профільного…
У 2024 році Міністерство юстиції продовжило реорганізацію регіональних та місцевих центрів безоплатної правничої допомоги шляхом укрупнення структур. Загальною тенденцією реформування є утворення міжрегіональних центрів, повноваження яких поширюється на кілька областей.
Навчання
Як адвокату не згоріти на роботі: психологиня поділилася порадами
Війна та пов'язані з нею виклики значно посилили психологічне навантаження на адвокатів. Вони щодня стикаються з людським горем, невизначеністю та стресом. Не дивно, що статистика свідчить про високий рівень емоційного вигорання захисників прав людини.
Законодавство
Хто визначатиме доброчесність голови АРМА і за якими критеріями?
Непрозорі вимоги, підходи та механізми відбору кандидатів на посади голови та працівників Агентства з розшуку та менеджменту активів несуть у собі корупційні ризики.
Дискусія
Пріоритетне право на опіку: новий крок до захисту прав дітей і…
Запровадження механізмів завчасного визначення майбутніх опікунів забезпечить реалізацію прав та інтересів дітей, які залишилися без батьківського піклування, а також повнолітніх осіб, які можуть втратити дієздатність внаслідок психічних розладів чи інших обставин.
Законодавство
Втручання у діяльність адвоката: 5 аргументів «за» деталізацію…
Національна асоціація адвокатів України висловила підтримку проекту Закону № 12320 від 16.12.2024 про внесення змін до КУпАП, КК та КПК щодо забезпечення дотримання гарантій адвокатської діяльності».
Самоврядування
Сьогодні останній день сплати адвокатами внеску за 2025 рік
Згідно з п.2.5 Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 03.02.2017 №4, адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня поточного року. Порушення порядку та строків сплати внесків є невиконанням рішення органу адвокатського самоврядування та відповідно вважається дисциплінарним проступком.
Законодавство
Рішення прийматиме управитель, а відповідатиме - власник…
З прийняттям арештованих активів в управління до управителя не мають переходити зобов’язання власника активів, які пов’язані зі здійсненням ним права власності.