Як подаватися у рейтинги: поради юристам з підготовки анкет | НААУ

Як подаватися у рейтинги: поради юристам з підготовки анкет

Навчання
10:00 Пт 22.12.23 8854 Переглядів
Версія для друку

У роботі юристів рейтинги, як один із маркетингових інструментів, посідають досить важливе місце. На них орієнтуються клієнти під час вибору радника, а наявність адвоката серед топів певної галузі права не тільки тішить, але й дає йому підстави для збільшення гонорарів.

У Національній асоціації адвокатів України провели вебінар на тему «Акселератор визнання: розширення можливостей молодих юристів у рейтингах». Захід організував Молодіжний комітет НААУ - UNBA NextGen спільно з European Young Bar Association.

Голова Молодіжного комітету Сергій Барбашин, який виступив модератором, поділився власним досвідом подання заявок до спеціалізованих рейтингів.

Він порадив дотримувати терміни подання заявок, встановлені організаторами, для чого визначати внутрішні проміжні строки збору та узагальнення даних, написання чернетки та подання анкети. Не зайвим буде сформувати список потенційних юридичних партнерів, а також завчасно повідомити своїх клієнтів про можливе опитування.

Також С. Барбашин зауважив, що рейтинги можуть бути елементом розвитку бренду, але не повинні ставати головною метою роботи.

Клієнти та юристи згодні, що юридичні рейтинги впливають на те, яку винагороду отримують консультанти. На цьому наголосила керівник практики Chambers and Partners у Європі Магдалена Паркітна.

Вона послалася на опитування 2023 року, проведеного консалтинговою компанією, згідно з яким 89 % покупців юридичних послуг вважають, що фірми з найкращими напрямами практики та юристи-лідери практик мають більші шанси співпраці. А 97% юридичних фірм заявили, що рейтинг підвищує можливість отримати більше роботи або встановлювати більшу плату за свої послуги.

Редактор «Legal 500 Canada» Майк Де Лука звернув увагу на важливість відображення в анкеті, що подається, актуальної інформації стосовно діяльності протягом останніх 12 місяців. Також він рекомендує вказувати вартість наданих послуг, коли це можливо, а виконану роботу описувати конкретно і стисло. Загальне і розлоге подання інформації не матиме користі.

Під час побудови власного бренду важливо усвідомлювати те, яким вас сьогодні бачать люди, а також яким ви хочете бути в їхніх очах. Таке порівняння радить робити партнер Strevas Дорон Девідсон-Відавскі. І, аби досягти мети, він рекомендує визначити свою «суперсилу» - те, що ви робите краще за інших, які позитивні відгуки ви отримуєте,  та що ви вважаєте своїми головними цінностями. Саме це допоможе побудувати відносини з клієнтами.

Також учасникам вебінару озвучили поради від World Trademark Review з подання інформації:

  • не використовувати занадто багато маркетингових виразів. Варто спростити та підсумувати свою діяльність. Використовувати факти, цифри та статистику;
  • анкета має демонструвати досвід у різноманітних галузях, різні види робіт, команду з багатьма можливостями і релевантними знаннями;
  • варто вказувати різних учасників команди: як молодих партнерів, так і більш досвідчених співробітників;
  • думати про свою стратегію та завчасно готувати рекомендації та партнерів, яких будете вказувати.

Також під час вебінару учасники обговорювали стратегії побудови успішної кар'єри в юридичній галузі, як молодим юристам планувати та розвивати свою кар'єру, щоб отримати визнання та позиції в рейтингах, як інструменти (особистий бренд, професійні мережі, публікації), можуть допомогти молодим юристам привертати увагу і підвищувати свій статус, як співпраця з іншими професіоналами галузі може збільшити можливості для зростання та визнання, які на шляху визнання виникають перешкоди і як їх долати.

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Самоврядування

Змінено вимоги до скарг суддів на адвокатів

До судових рішень, ухвал, окремих ухвал або постанов, що подаються суддями до КДКА на дії адвокатів, не застосовуються вимоги, встановлені до заяви (скарги) щодо неналежної поведінки адвоката.

16:24 Вт 22.10.24 1096

Законодавство

Чи варто обмежити дискрецію суду в питанні поновлення строків?

Оцінка поважності причин пропуску процесуального строку належить до виключної дискреції суду, що вирішує відповідне процесуальне питання. Наявність чи відсутність поважних причин для пропуску оцінюється сьогодні за внутрішнім переконанням суду.

13:23 Пн 21.10.24 2751

ЄРАУ

В ЄРАУ відкрили емейли адвокатів

Інформацію про адресу електронної пошти адвокатів, розміщену в Єдиному реєстрі адвокатів України, відкрили для публічного доступу.

12:36 Пн 21.10.24 4873

Самоврядування

Учасникам засідань ВКДКА дали доступ до матеріалів їхніх справ у…

Відтепер учасники дисциплінарних проваджень (скаржники та адвокати) мають можливість знайомитися з усіма матеріалами справи через захищене хмарне сховище ще до початку розгляду скарги у Вищій кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури. Логін та пароль для доступу надаватиме секретаріат ВКДКА разом із запрошенням на засідання.

12:46 Пт 18.10.24 7140

Захист військових

Посадовий оклад військовослужбовця: як визначається розмір

Посадовий оклад є одним з трьох основних видів грошового забезпечення військовослужбовця. Його розмір залежить від займаної посади і визначеного тарифного розряду.

10:34 Чт 17.10.24 9425

Самоврядування

Спрощено вимоги до представництва у дисциплінарних провадженнях

Повноваження представника скаржника у дисциплінарному провадженні щодо адвоката можуть посвідчуватися ордером. Додавати до нього витяг із договору, у якому зазначати повноваження або обмеження прав на вчинення окремих дій, а також засвідчувати цей витяг підписом сторін договору більше не треба.

10:47 Ср 16.10.24 9144

Cудова практика

Про співмірність витрат на правничу допомогу зі складністю справи…

Вирішуючи питання про відшкодування витрат на професійну правничу допомогу, суд має пересвідчитись, що заявлені витрати є співмірними зі складністю провадження, а наданий адвокатом обсяг послуг і витрачений час відповідають критерію реальності таких витрат.

16:23 Вт 15.10.24 9184

Законодавство

Електронний ордер пропонують закріпити на рівні закону

Ордер може бути згенерований у «Особистому кабінеті адвоката» на офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України, та бути підписаний шляхом накладення електронного цифрового підпису адвоката.

15:32 Вт 15.10.24 9253

Вестник:№ 9 вересень 2024 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл