РАУ про п’ятничне відео Малюськи: це паплюження професії юриста | НААУ

РАУ про п’ятничне відео Малюськи: це паплюження професії юриста

Дискусія
15:20 Вт 24.10.23 11502 Переглядів
Версія для друку

Міністр паплюжить професію юриста та створює в очах міжнародної спільноти і громадськості хибне уявлення про те, чим займається в країні Міністерство юстиції під час війни.

Таку оцінку поведінці міністру юстиції Денису Малюсці, який у п’ятницю 20 жовтня, публічно хизувався мінібаром з елітним алкоголем в своєму робочому кабінеті, дали члени Ради адвокатів України під час засідання 23 жовтня.

Нагадаємо, у такий спосіб чиновник розповідав на своїй сторінці Facebook про державну закупівлю на ProZorroMarket. На записі Малюська відчиняє мінібар, який розташований у його робочому кабінеті, серед пляшок алкогольних напоїв знаходить напівпорожню з олією, показує її та закликає подавати заявки.

На засіданні РАУ висловили нерозуміння, чому у міністра така велика кількість алкоголю в робочому кабінеті, а також як взагалі чиновник може себе так поводити в той час, коли щодня українці гинуть на фронті.

Додатково звернули увагу на положення Закону «Про рекламу», які прямо забороняють державним службовцям рекламувати алкогольні напої. Більше того, Коли проводяться якісь конференції, то на відео із заходу навіть на пляшках з водою або інших напоях закреслюють маркування, аби не було елементів реклами.

Таку поведінку міністра одного з ключових органів держави назвали знущанням над тим всім, що робиться в країні. Це, на думку членів РАУ, неприпустимо та наносить неоціненну шкоду інтересам України як всередині держави, так і на міжнародному рівні.

 

У зв’язку із цим РАУ вирішила звернутися до керівництва партії «Слуга народу», до Верховної Ради, Прем’єр-міністра, Президента та громадської ради при Міністерстві юстиції України та засудити неприйнятну поведінку міністра юстиції Дениса Малюськи, яка не сприяє утвердженню іміджу України як правової держави.

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Анонс

Особливості трудового права ЄС розкриють українським адвокатам

8 березня 2024 року у НААУ відбудеться круглий стіл на тему «Трудове право ЄС: що потрібно знати українським адвокатам?».

15:57 Пт 01.03.24 2807

Законодавство

Адвокатів пропонують забронювати, – правки до проекту №10449

Народні депутати у поданих ними правках до проекту Закону про посилення мобілізації пропонують передбачити бронювання адвокатів. Мета – упередити зриви судових засідань.

11:19 Пт 01.03.24 4228

За кордоном

7 кроків до професії юриста у США (вебінар)

На відміну від нашої країни, юрист у Сполучених Штатах Америки – це адвокат, який отримав кваліфікацію для юридичної практики та надає консультації або здійснює представництво у судових справах.

10:21 Пт 01.03.24 3237

Анонс

Стартував конкурс з відбору адвокатів БПД у 17-ти регіонах України

Сьогодні, 1 березня, розпочався конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правничої допомоги в сімнадяти регіонах України.

9:12 Пт 01.03.24 4399

Гарантії діяльності

Збої Електронного суду порушують конституційні гарантії, - НААУ

Останніми днями до Національної асоціації адвокатів України надходять численні повідомлення адвокатів про технічні збої в роботі підсистеми «Електронний суд». Зокрема, скарги стосуються неможливості авторизуватись в електронному кабінеті, що обмежує адвокатів у реалізації процесуальних прав, зокрема, подавати документи, брати участь у судових засіданнях в режимі відокоференції.

16:28 Чт 29.02.24 5403

Законодавство

Поняття колабораційної діяльності варто звузити, - думка

Основним критерієм злочинності діяння колабораціонізму має бути добровільність згоди на співпрацю з агресором. І, аби забезпечити справедливе правосуддя для людей з ТОТ, окрім примусу, законодавець має запровадити заходи заохочення.

15:12 Чт 29.02.24 4439

Самоврядування

Комітети НААУ звітують про роботу у 2023 році

З метою забезпечення реалізації функцій, покладених на Національну асоціацію адвокатів України профільним законом, при НААУ створюються і діють дорадчі органи – комітети. Чим вони займалися протягом 2023 року?

12:26 Чт 29.02.24 4917

Cудова практика

Фіксований гонорар: час робіт має значення при відшкодуванні витрат…

За порядком обчислення погодинна оплата послуг адвоката відрізняється від фіксованого розміру гонорару, де не враховуються фактичні витрати часу. Однак в обох випадках вони беруться до уваги при вирішенні питання відшкодування витрат на правничу допомогу.

11:13 Чт 29.02.24 4234

Вестник:№1-2 січень-лютий 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл