"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
РАУ про п’ятничне відео Малюськи: це паплюження професії юриста

Міністр паплюжить професію юриста та створює в очах міжнародної спільноти і громадськості хибне уявлення про те, чим займається в країні Міністерство юстиції під час війни.
Таку оцінку поведінці міністру юстиції Денису Малюсці, який у п’ятницю 20 жовтня, публічно хизувався мінібаром з елітним алкоголем в своєму робочому кабінеті, дали члени Ради адвокатів України під час засідання 23 жовтня.
Нагадаємо, у такий спосіб чиновник розповідав на своїй сторінці Facebook про державну закупівлю на ProZorroMarket. На записі Малюська відчиняє мінібар, який розташований у його робочому кабінеті, серед пляшок алкогольних напоїв знаходить напівпорожню з олією, показує її та закликає подавати заявки.
На засіданні РАУ висловили нерозуміння, чому у міністра така велика кількість алкоголю в робочому кабінеті, а також як взагалі чиновник може себе так поводити в той час, коли щодня українці гинуть на фронті.
Додатково звернули увагу на положення Закону «Про рекламу», які прямо забороняють державним службовцям рекламувати алкогольні напої. Більше того, Коли проводяться якісь конференції, то на відео із заходу навіть на пляшках з водою або інших напоях закреслюють маркування, аби не було елементів реклами.
Таку поведінку міністра одного з ключових органів держави назвали знущанням над тим всім, що робиться в країні. Це, на думку членів РАУ, неприпустимо та наносить неоціненну шкоду інтересам України як всередині держави, так і на міжнародному рівні.
У зв’язку із цим РАУ вирішила звернутися до керівництва партії «Слуга народу», до Верховної Ради, Прем’єр-міністра, Президента та громадської ради при Міністерстві юстиції України та засудити неприйнятну поведінку міністра юстиції Дениса Малюськи, яка не сприяє утвердженню іміджу України як правової держави.
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини

Анонс
Адвокатів запрошують до створення стандартів для ШІ
До 18 липня триває прийом заявок до Юридичного комітету Міжнародної асоціації етики та доброчесності штучного інтелекту (AI Ethics & Integrity International Association, AIEI).

Законодавство
У НААУ оцінили ідею збільшення строків відповідальності за…
Неспроможність держави забезпечити відповідальність за порушення у сфері доступу до інформації, зокрема за несвоєчасне надання, ненадання або надання неповної чи недостовірної інформації у відповідь на адвокатський запит, є не лише питанням свободи слова, а й проблемою доступу до правосуддя.

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.

Дискусія
Експерти мають винятковий потенціал, який варто розвивати спільно…
Професії адвоката і експерта можуть і повинні розвиватися, навчаючись одна в одної, обмінюючись досвідом та кращими практиками. Разом ми зможемо побудувати сильну, незалежну та ефективну систему правосуддя, гідну європейської України.

Взаємодія
У вихідні не працюватимуть електронні судові сервіси
На суботу, 12 липня, заплановано глобальні роботи на інфраструктурі ДП «Інформаційні судові системи». У звʼязку із цим, в цей день з продовженням на 13 липня, можуть бути недоступні сервіси електронного суду, електронного кабінету та інші.

Дискусія
Як пережити скасування ГК без утрат — радили адвокати за круглим…
Що зміниться для бізнесу після скасування Господарського кодексу? Як тепер укладати договори, хто нестиме відповідальність, як захищати інтереси у спорах і чим компенсувати втрату спеціального регулювання?

Дискусія
Прозорі правила будівельної галузі: навіщо Україні Містобудівний…
Українське містобудівне законодавство залишається фрагментарним, суперечливим і непридатним до завдань відбудови. Тож ідея кодифікації викликає значний інтерес і серед юристів, і серед фахівців будівельної галузі.