"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Підрив Каховської ГЕС: адвокатам у зоні катастрофи нададуть допомогу

Адвокати Херсонської області, які постраждали від наслідків техногенної катастрофи, спричиненої руйнуванням дамби Каховської ГЕС, отримають допомогу від Національної асоціації адвокатів України.
Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова терміново скликала оперативну нараду та засідання Опікунської ради для вирішення питання надання допомоги адвокатам Херсонської області.
В ході заходів заслухано інформацію голови Ради адвокатів Херсонської області Інни Мокіної та голови Ради адвокатів Миколаївської області В’ячеслава Антипченка про придбання необхідних плавзасобів та можливі шляхи евакуації адвокатів та їх сімей.
Нагадаємо, за наявною інформацією, о 2:50 ночі 6 червня російські війська підірвали греблю Каховської ГЕС – станції, що забезпечує південь України електроенергією і прісною водою. В результаті цього сталося підняття рівня води та затоплення населених пунктів поблизу річки Дніпро. У зоні техногенної катастрофи опинились 80 селищ і міст, включаючи Херсон. Затоплені домівки наразі непридатні для проживання.
«Сьогодні владою вживаються заходи для евакуації та розселення людей, які постраждали на Херсонщині. Ми, зі свого боку, також маємо оперативно допомогти колегам та їхнім сім’ям, які потрапили у скрутне становище та потребують додаткової підтримки», - зауважила Л.Ізовітова.
За підсумками засідання, зокрема, заплановано закупити та доставити в постраждалий район плавзасоби та речі першої необхідності.
Для отримання благодійної допомоги адвокати, які постраждали внаслідок техногенної катастрофи, можуть звернутися із заявою у довільній формі на електронну адресу opekun@unba.org.ua. До заяви рекомендовано долучати документи, інформацію на підтвердження фактів, викладених в заяві.
Популярні новини

Анонс
Адвокатів запрошують до створення стандартів для ШІ
До 18 липня триває прийом заявок до Юридичного комітету Міжнародної асоціації етики та доброчесності штучного інтелекту (AI Ethics & Integrity International Association, AIEI).

Законодавство
У НААУ оцінили ідею збільшення строків відповідальності за…
Неспроможність держави забезпечити відповідальність за порушення у сфері доступу до інформації, зокрема за несвоєчасне надання, ненадання або надання неповної чи недостовірної інформації у відповідь на адвокатський запит, є не лише питанням свободи слова, а й проблемою доступу до правосуддя.

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.

Дискусія
Експерти мають винятковий потенціал, який варто розвивати спільно…
Професії адвоката і експерта можуть і повинні розвиватися, навчаючись одна в одної, обмінюючись досвідом та кращими практиками. Разом ми зможемо побудувати сильну, незалежну та ефективну систему правосуддя, гідну європейської України.

Взаємодія
У вихідні не працюватимуть електронні судові сервіси
На суботу, 12 липня, заплановано глобальні роботи на інфраструктурі ДП «Інформаційні судові системи». У звʼязку із цим, в цей день з продовженням на 13 липня, можуть бути недоступні сервіси електронного суду, електронного кабінету та інші.

Дискусія
Як пережити скасування ГК без утрат — радили адвокати за круглим…
Що зміниться для бізнесу після скасування Господарського кодексу? Як тепер укладати договори, хто нестиме відповідальність, як захищати інтереси у спорах і чим компенсувати втрату спеціального регулювання?

Дискусія
Прозорі правила будівельної галузі: навіщо Україні Містобудівний…
Українське містобудівне законодавство залишається фрагментарним, суперечливим і непридатним до завдань відбудови. Тож ідея кодифікації викликає значний інтерес і серед юристів, і серед фахівців будівельної галузі.