Молодіжний комітет надав поради щодо ефективного планування та систем обліку робочого часу адвоката | НААУ

Молодіжний комітет надав поради щодо ефективного планування та систем обліку робочого часу адвоката

Адвокатура
13:47 Пт 31.03.23 1031 Переглядів
Версія для друку

НААУ за ініціативою молодіжного комітету - UNBA NextGen провела панельну дискусію «Тайм-менеджмент для адвоката».

Модерували захід заступник Голови UNBA NextGen, член Дослідницького комітету EYBA Юлія Сергет та регіональний представник UNBA NextGen у Донецькій області Тетяна Рабко.

Член Ради та регіональний представник UNBA NextGen у Дніпропетровській області, член КДКА Дніпропетровської області Алевтина Башкєєва у своїй доповіді розповіла, як адвокату продуктивно розпоряджатися власними запасами часу та про 7 головних принципів тайм-менеджменту в роботі адвоката.

Тетяна Рабко зазначила, що наразі багато фахівців перейшли на дистанційну роботу, у тому числі й адвокати. Вона назвала онлайн інструменти для ефективної роботи адвоката: підсистеми ЄСІТС «Електронний суд» та «Відеоконференцзв’язок», відправлення листів через E-post, мобільний застосунок «єСуд», мобільний застосунок Дія, електронна пошта та онлайн календарі.

Член Ради та регіональний представник UNBA NextGen у Рівненській області, заступник голови Ради адвокатів Рівненської області Алла Філатова вказала, що для організації максимальної продуктивності роботи у своїй діяльності адвокати використовують різні методи обліку робочого часу.  Не можна стверджувати, що якась система управління робочим часом є найбільш дієвою та прийнятною. Тільки через призму власного досвіду та внутрішнього сприйняття можна надати перевагу тій чи іншій методиці. Для когось достатньо ведення ділового щоденника, хтось із колег використовує мобільні додатки, CRM-системи чи платформи онлайн. Питання «як ефективно організувати власний день, тиждень, місяць» буде завжди актуальним, і вибір шляхів вирішення такого питання -  різноманітний.

Заступник Голови UNBA NextGen, регіональний представник UNBA NextGen у Вінницькій області, к. ю. н, член Центру сімейного права ВША НААУ Жанна Грушко зазначила, що планування робочого дня адвоката є досить індивідуальним. «Пропоную його здійснювати за такими принципами. По-перше, адвокат - це теж людина, а тому планування має відбуватися з урахуванням планів і завдань, пов’язаних з іншими сферами життя. По-друге, слід планувати графік не за кількісними, а якісними показниками. Це означає, що діяльність має бути спрямована не на кількість завершених справ, а на їх важливість. У цьому мені допомагає таблиця Ейзенхауера, за якою справи слід розділяти на 4 групи за критеріями важливості і терміновості. По-третє, у розпорядок варто включати справи, що приносять задоволення та можуть переключити увагу. Думаю, котрийсь із цих принципів таки точно Вам стане у нагоді», - поділилася порадами Жанна Грушко.

“Провели захід, що був присвячений тайм-менеджменту для адвоката. На ньому ми говорили про онлайн можливості адвоката для ефективного планування та системи обліку робочого часу, важливості правильного користування своїм часом, робили акценти на пріоритетні та важливі завдання, розкрили поняття тайм-менеджменту взагалі. Спікери поділилися своїм досвідом  та надали практичні поради. Захід був дуже цікавий, жвавий, а головне - корисний. Впевнена, що всі учасники підкреслили для себе багато нових знань по цій темі”, - підсумувала захід модератор Юлія Сергет.

Запис панельної дискусії доступний для перегляду за посиланням.

Текст і фото підготовлені командою Координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Адвокатура

Детективи НАБУ вилучили матеріали адвокатського досьє

Сьогодні, 5 червня, детективи Національного антикорупційного бюро України провели обшук у квартирі адвоката, який обліковується за Радою адвокатів Харківської області. Цього разу не обійшлося без порушень гарантій адвокатської діяльності.

19:32 Пн 05.06.23 1111

Анонси

IBA дає молодим адвокатам шанс безкоштовно відвідати конференцію…

З 29 жовтня по 3 листопада 2023 року в Парижі відбудеться щорічна конференція Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association, IBA). Адвокати віком до 35 років можуть отримати стипендію на участь у цьому заході.

15:33 Пн 05.06.23 305

Адвокатура

До обговорення проблем захисту бізнесу запросять суддів і…

У червні – липні поточного року адвокатам запропонують низку заходів (вебінари, круглі столи, панельні дискусії) з проблем захисту бізнесу, до участі у яких долучать суддів і прокурорів.

17:41 Пт 02.06.23 583

Адвокатура

Усі непорозуміння між адвокатами мають пройти стадію примирення

Коли у роботі адвоката виникають конфлікти із колегами (особливо якщо йдеться про ознаки дисциплінарного проступку), єдиним конструктивним напрямом розв’язання проблеми є мирне залагодження такого конфлікту із залученням органів адвокатського самоврядування.

14:42 Пт 02.06.23 890

Адвокатура

Комітет з сімейного права НААУ очолила Лариса Гретченко

Головою Комітету з сімейного права Національної асоціації адвокатів України призначено адвоката Ларису Гретченко.

10:21 Чт 01.06.23 951

Анонси

Адвокати та науковці організовують Школу медичного права для…

До Міжнародного дня захисту дітей у Національній асоціації адвокатів України проведуть Школу медичного права.

16:33 Ср 31.05.23 637

Анонси

Адвокати обговорять інформаційну безпеку та захист персональних…

7 червня 2023 року відбудеться круглий стіл на тему «Захист інформації в інформаційних системах у воєнний час».

15:04 Ср 31.05.23 599

Адвокатура

У НААУ призначено нового координатора комітетів

Координатором комітетів Національної асоціації адвокатів України призначена Світлана Бутич (Грушко). Раніше цю посаду обіймала адвокат Ганна Гаро.

14:21 Ср 31.05.23 1620

Вестник:№5 травень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл