"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Молодіжний комітет надав поради щодо ефективного планування та систем обліку робочого часу адвоката

НААУ за ініціативою молодіжного комітету - UNBA NextGen провела панельну дискусію «Тайм-менеджмент для адвоката».
Модерували захід заступник Голови UNBA NextGen, член Дослідницького комітету EYBA Юлія Сергет та регіональний представник UNBA NextGen у Донецькій області Тетяна Рабко.
Член Ради та регіональний представник UNBA NextGen у Дніпропетровській області, член КДКА Дніпропетровської області Алевтина Башкєєва у своїй доповіді розповіла, як адвокату продуктивно розпоряджатися власними запасами часу та про 7 головних принципів тайм-менеджменту в роботі адвоката.
Тетяна Рабко зазначила, що наразі багато фахівців перейшли на дистанційну роботу, у тому числі й адвокати. Вона назвала онлайн інструменти для ефективної роботи адвоката: підсистеми ЄСІТС «Електронний суд» та «Відеоконференцзв’язок», відправлення листів через E-post, мобільний застосунок «єСуд», мобільний застосунок Дія, електронна пошта та онлайн календарі.
Член Ради та регіональний представник UNBA NextGen у Рівненській області, заступник голови Ради адвокатів Рівненської області Алла Філатова вказала, що для організації максимальної продуктивності роботи у своїй діяльності адвокати використовують різні методи обліку робочого часу. Не можна стверджувати, що якась система управління робочим часом є найбільш дієвою та прийнятною. Тільки через призму власного досвіду та внутрішнього сприйняття можна надати перевагу тій чи іншій методиці. Для когось достатньо ведення ділового щоденника, хтось із колег використовує мобільні додатки, CRM-системи чи платформи онлайн. Питання «як ефективно організувати власний день, тиждень, місяць» буде завжди актуальним, і вибір шляхів вирішення такого питання - різноманітний.
Заступник Голови UNBA NextGen, регіональний представник UNBA NextGen у Вінницькій області, к. ю. н, член Центру сімейного права ВША НААУ Жанна Грушко зазначила, що планування робочого дня адвоката є досить індивідуальним. «Пропоную його здійснювати за такими принципами. По-перше, адвокат - це теж людина, а тому планування має відбуватися з урахуванням планів і завдань, пов’язаних з іншими сферами життя. По-друге, слід планувати графік не за кількісними, а якісними показниками. Це означає, що діяльність має бути спрямована не на кількість завершених справ, а на їх важливість. У цьому мені допомагає таблиця Ейзенхауера, за якою справи слід розділяти на 4 групи за критеріями важливості і терміновості. По-третє, у розпорядок варто включати справи, що приносять задоволення та можуть переключити увагу. Думаю, котрийсь із цих принципів таки точно Вам стане у нагоді», - поділилася порадами Жанна Грушко.
“Провели захід, що був присвячений тайм-менеджменту для адвоката. На ньому ми говорили про онлайн можливості адвоката для ефективного планування та системи обліку робочого часу, важливості правильного користування своїм часом, робили акценти на пріоритетні та важливі завдання, розкрили поняття тайм-менеджменту взагалі. Спікери поділилися своїм досвідом та надали практичні поради. Захід був дуже цікавий, жвавий, а головне - корисний. Впевнена, що всі учасники підкреслили для себе багато нових знань по цій темі”, - підсумувала захід модератор Юлія Сергет.
Запис панельної дискусії доступний для перегляду за посиланням.
Текст і фото підготовлені командою Координатора комітетів НААУ
Популярні новини

Гарантії діяльності
Комітет НААУ розглянув нові випадки насильства щодо адвокатів у ТЦК
Нові факти фізичного насильства, перешкоджання доступу до клієнтів, а також саботажу розслідувань у справах щодо адвокатів розглянув Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ під час останнього засідання.

Регіони
Адвокати долучилися до презентації міжархівного порталу ARCHIUM
У Львові представили електронний ресурс ARCHIUM — міжархівний пошуковий портал, який забезпечує онлайн-доступ до історичних документів і архівних справ.

Видання
Бюлетень Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики…
Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ підготував бюлетень за квітень - червень 2025 року.

Гарантії діяльності
В АПУ приховують дані про порушення прав адвокатів правоохоронцями
Асоціація правників України, яка нещодавно заявляла про порушення правоохоронними органами прав адвокатів, відмовилася надати детальну інформацію для належного реагування.

Дискусія
Відновне правосуддя: чому потерпілі відмовляються від участі та що…
Застосування програми відновного правосуддя щодо неповнолітніх має враховувати не лише інтереси правопорушника, а й потреби потерпілої сторони. Але чи завжди для цього створені реальні умови?

Дискусія
Між виконанням рішення і збереженням арешту на майно існує правова…
Після фактичного виконання рішення (наприклад, виплати компенсації), арешт на майно залишається чинним. Бо суди не ухвалюють окремого рішення про скасування заходів забезпечення. Це створює штучну правову невизначеність, яка обмежує права власності.

Законодавство
Засудженим мають надавати адвоката протягом доби - закон набрав…
Відтепер адміністрація місць несвободи має обовʼязок невідкладно дати можливість засудженому повідомити адвоката про накладене на нього стягнення. Так само гарантується право на безоплатну правничу допомогу в рамках дисциплінарного провадження.

Анонс
Формування конкурсної комісії ВККС: чому забуксував добір?
8 липня 2025 року відбудеться круглий стіл «Проблемні питання формування конкурсної комісії з відбору членів ВККС: виклики чи блокування?».