До уваги адвокатів: 31 січня спливає строк сплати щорічних внесків
Нагадуємо адвокатам, що 31 січня 2023 року спливає строк сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.
З 1 лютого 2023 року адвокати, які не сплатили щорічні внески, не матимуть можливості генерувати електронні ордери в Особистому кабінеті адвоката.
Так, згідно із рішенням Ради адвокатів України №147, доступ до Особистого кабінету надаватиметься адвокатам, які не мають заборгованості зі сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування. Окрім генерації електронних ордерів, адвокати із заборгованістю зі сплати щорічних внесків не матимуть можливості у Особистому кабінеті редагувати дані щодо своєї діяльності, користуватися сервісом E-post та брати участь у відеоконференціях, синхронізуючись з особистим кабінетом Електронного суду.
Рада адвокатів України затвердила розмір щорічних внесків на 2023 рік на рівні прожиткового мінімуму, що відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» від 03.11.2022 № 2710-IX складає на 1 січня 2023 року – 2684 гривні.
Адвокати мають сплатити до 31 січня 2023 року 70% цієї суми – на рахунок Ради адвокатів регіону і 30% внеску – на рахунок Національної асоціації адвокатів України.
Зазначимо, що РАУ надала можливість адвокатам сплатити щорічні внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування через Особистий кабінет на сайті НААУ.
Щоб самостійно генерувати квитанцію на онлайн оплату щорічного внеску необхідно:
1. Зайти в свій обліковий запис адвоката в Особистому кабінеті на сайті НААУ
2. В окремому розділі «Внески» згенерувати необхідну квитанцію
3. Скориставшись онлайн-системами платежів Portmone та LiqPay, сплатити внесок.
Також щорічні внески можна сплатити в базі даних Єдиного реєстру адвокатів України, перейшовши за посиланням та скориставшись пошуковою формою.
Популярні новини
Привітання
Оголошено переможців Турніру із судових дебатів
Завершився суперфінал III Турніру із судових дебатів серед студентів-юристів 3-4-х курсів ступеня «Бакалавр» та «Магістр», організований Національною асоціацією адвокатів України.
Дискусія
Підвищення податків: як вижити бізнесу?
1 грудня набрав чинності Закон № 4015-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у період дії воєнного стану». Як підвищення податків уплине на українських підприємців?
Законодавство
Як захистити працюючих медпрацівників після зміни стандартів…
Зміна професійних стандартів призведе до зміни умов праці вже працюючих медичних працівників і це може мати наслідком порушення їхніх трудових прав з боку роботодавців.
Навчання
Спеціалізація суддів у справах сім’ї та дітей: досвід та виклики
Запровадження спеціалізації суддів на розгляді справ за участі дітей є важливим елементом правосуддя, дружнього до дитини, що підтверджено міжнародними стандартами. Водночас, стримувачами є кризові явища в українському суспільстві та відсутність єдиного підходу і чіткого бачення такого процесу.
Видання
Опубліковано черговий номер Вісника НААУ за листопад 2024 року
Публікуємо Вісник НААУ за листопад 2024 року
Дискусія
Потребу змін у земельному законодавстві обговорили у…
Нечіткість земельного законодавства та довільне тлумачення його норм призводять до юридичних колізій, втрати власності та конфліктів, які доводиться вирішувати судам. Як подолати ці проблеми?
Навчання
Переваги форм адвокатської діяльності дослідили у Рівному
Профільний закон передбачає три організаційно-правові форми для здійснення в Україні адвокатської діяльності: індивідуальна, адвокатське бюро та адвокатське обʼєднання. Яку краще обрати?
Дискусія
«Національний кешбек»: про юридичні ризики застеріг голова…
Програма «Національний кешбек, яка стартувала 11 жовтня 2024 року, набула значної популярності в Україні. З одного боку – що може бути кращим за повернення частини коштів при покупці українських товарів, а з іншого – чи захищені фінансові дані українців?