"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
До уваги адвокатів: 31 січня спливає строк сплати щорічних внесків

Нагадуємо адвокатам, що 31 січня 2023 року спливає строк сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.
З 1 лютого 2023 року адвокати, які не сплатили щорічні внески, не матимуть можливості генерувати електронні ордери в Особистому кабінеті адвоката.
Так, згідно із рішенням Ради адвокатів України №147, доступ до Особистого кабінету надаватиметься адвокатам, які не мають заборгованості зі сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування. Окрім генерації електронних ордерів, адвокати із заборгованістю зі сплати щорічних внесків не матимуть можливості у Особистому кабінеті редагувати дані щодо своєї діяльності, користуватися сервісом E-post та брати участь у відеоконференціях, синхронізуючись з особистим кабінетом Електронного суду.
Рада адвокатів України затвердила розмір щорічних внесків на 2023 рік на рівні прожиткового мінімуму, що відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» від 03.11.2022 № 2710-IX складає на 1 січня 2023 року – 2684 гривні.
Адвокати мають сплатити до 31 січня 2023 року 70% цієї суми – на рахунок Ради адвокатів регіону і 30% внеску – на рахунок Національної асоціації адвокатів України.
Зазначимо, що РАУ надала можливість адвокатам сплатити щорічні внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування через Особистий кабінет на сайті НААУ.
Щоб самостійно генерувати квитанцію на онлайн оплату щорічного внеску необхідно:
1. Зайти в свій обліковий запис адвоката в Особистому кабінеті на сайті НААУ
2. В окремому розділі «Внески» згенерувати необхідну квитанцію
3. Скориставшись онлайн-системами платежів Portmone та LiqPay, сплатити внесок.
Також щорічні внески можна сплатити в базі даних Єдиного реєстру адвокатів України, перейшовши за посиланням та скориставшись пошуковою формою.
Популярні новини

Анонс
Адвокатів запрошують до створення стандартів для ШІ
До 18 липня триває прийом заявок до Юридичного комітету Міжнародної асоціації етики та доброчесності штучного інтелекту (AI Ethics & Integrity International Association, AIEI).

Законодавство
У НААУ оцінили ідею збільшення строків відповідальності за…
Неспроможність держави забезпечити відповідальність за порушення у сфері доступу до інформації, зокрема за несвоєчасне надання, ненадання або надання неповної чи недостовірної інформації у відповідь на адвокатський запит, є не лише питанням свободи слова, а й проблемою доступу до правосуддя.

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.

Дискусія
Експерти мають винятковий потенціал, який варто розвивати спільно…
Професії адвоката і експерта можуть і повинні розвиватися, навчаючись одна в одної, обмінюючись досвідом та кращими практиками. Разом ми зможемо побудувати сильну, незалежну та ефективну систему правосуддя, гідну європейської України.

Взаємодія
У вихідні не працюватимуть електронні судові сервіси
На суботу, 12 липня, заплановано глобальні роботи на інфраструктурі ДП «Інформаційні судові системи». У звʼязку із цим, в цей день з продовженням на 13 липня, можуть бути недоступні сервіси електронного суду, електронного кабінету та інші.

Дискусія
Як пережити скасування ГК без утрат — радили адвокати за круглим…
Що зміниться для бізнесу після скасування Господарського кодексу? Як тепер укладати договори, хто нестиме відповідальність, як захищати інтереси у спорах і чим компенсувати втрату спеціального регулювання?

Дискусія
Прозорі правила будівельної галузі: навіщо Україні Містобудівний…
Українське містобудівне законодавство залишається фрагментарним, суперечливим і непридатним до завдань відбудови. Тож ідея кодифікації викликає значний інтерес і серед юристів, і серед фахівців будівельної галузі.