Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Українські адвокати отримують неоціненну підтримку у Шотландії

Українські адвокати отримують неоціненну підтримку у Шотландії

Адвокатура
10:05 Чт 19.01.23 1795 Переглядів
Версія для друку

13 січня на запрошення Faculty of Advocates (Саморегулівна організація адвокатів Шотландії) та Law Society of Scotland (Юридичне товариство Шотландії) у приміщенні Адвокатської бібліотеки Верховного суду Шотландії відбувся прийом на честь українських адвокатів.

Українських колег вітали сер Девід Едвард (королівський радник, екссуддя Верховного суду Шотландії та Європейського суду), Родді Данлоп (королівський радник, декан факультету адвокатури), Шейла Вебстер (віце-президент Юридичного товариства Шотландії), Роб Маррс (голова освітніх програм Юридичного товариства Шотландії), представники університетів Шотландії та Уряду.

Родді Данлоп у своєму виступі підтримав українських колег у цей надважкий час у їхній боротьбі за свободу країни та незалежність адвокатської професії, висловився про продовження співпраці та допомоги українським колегам.

«Колегіальність була і завжди буде гаслом для адвокатури», – сказав він, і тепер це поширюється на українську юридичну спільноту в Шотландії. Він додав, що продовження сильної адвокатської професії як «оплоту українців» має фундаментальне значення для майбутнього цієї країни. Адвокатський інститут разом з асоціаціями адвокатів усього світу однозначно засудив вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року. Відтоді шотландська юридична спільнота різними способами активізувала підтримку українських адвокатів, які приїхали до Шотландії.

Представник НААУ в Шотландії Олександр Черних подякував урядам Великої Британії, Шотландії, юридичній спільноті за підтримку України та наших громадян і передав офіційні нагороди НААУ від Голови НААУ Лідії Ізовітової.

Захід було присвячено підбиттю перших підсумків співпраці професійних спільнот двох країн, що вже втілено в постійних заходах з вивчення британського законодавства, надання українським адвокатам безкоштовних курсів юридичної англійської, можливості стажування “pro-bono” у шотландських адвокатів у судових процесах (“part time-shadow”). Наступним етапом визначено створення адаптаційного курсу з університетами та провідними юридичними фірмами для можливості працевлаштування, розширення програми обміну досвідом вже із залученням наукових центрів університетів Шотландії, запрошення українських адвокатів на наукові конференції у Шотландії, залучення шотландських колег до аналізу законопроєктів, що розглядаються комітетами НААУ.

Щира підтримка України від юридичної спільноти Шотландії, висока честь, надана українським колегам бути запрошеними саме в Адвокатську бібліотеку, приміщення якої з 1682 року використовується лише адвокатами Шотландії як депозитарій та приміщення Faculty of Advocates, свідчить про плідну співпрацю між адвокатськими організаціями та неоціненну підтримку українців у Шотландії.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл