"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Як подати відомості до ЄРАУ адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу?

Відомості мають бути внесені до 10 січня 2023 року.
Згідно із рішенням Ради адвокатів України № 124 «Про внесення змін до Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України», передбачається відображення в ЄРАУ відомостей щодо адвокатів, включених до Реєстру адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Інформацію можна подати двома способами:
1. Через Особистий кабінет адвоката.
- потрібно зайти в свій обліковий запис адвоката в Особистому кабінеті на сайті НААУ,
- в розділі «Редагування профілю» обрати відмітку про надання БПД,
- зберегти зміни.
2. До Ради адвокатів регіону за адресою робочого місця або до Ради адвокатів України.
- потрібно написати заяву (форма довільна) із зазначенням відомостей про перебування у Реєстрі адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та/або укладення контракту.
-якщо адвокат уклав контракт про надання БВПД, то він у заяві повідомляє лише його реквізити (сам контракт подавати не потрібно). У випадку закінчення строку дії контракту, про який адвокат повідомляв раніше, і укладення нового контракту, адвокат подає уточнені відомості про це.
-заява може бути подана особисто, поштою або в порядку електронного документообігу з накладенням електронного підпису.
Популярні новини

Гарантії діяльності
Комітет захисту прав адвокатів НААУ відповів на закиди щодо справи…
Публікації «Дзеркала тижня» про «адвокатів-хакерів» містять неправдиву інформацію, перекручення та маніпуляції що підривають авторитет інституту адвокатури. Вони є формою протиправного тиску на НААУ і можуть бути елементом замовної кампанії.

Гарантії діяльності
Україна посилить захист адвокатів: підписання Конвенції Ради…
Україна планує приєднатися до Конвенції Ради Європи щодо захисту прав адвокатів у травні. Це рішення стало актуальним на тлі справи НАБУгейт та інших порушень прав адвокатів.

Законодавство
Вибір чи обовʼязок? Зміни до СК щодо утримання пасинка чи падчерки…
Після шлюбу мачуха або вітчим фактично утримують дитину свого чоловіка чи дружини. Тому у ст. 268 Сімейного кодексу варто закріпити відповідний обов’язок на період шлюбу. Бо на практиці це відбувається і без норм закону.

Дискусія
Захист адвокатської діяльності: стартувала серія воркшопів від…
У системі правосуддя адвокат має бути незалежним захисником, але на практиці дедалі частіше стає обʼєктом тиску, переслідувань і дискредитації. Обшуки в офісах, вимоги розголошення таємниці, інформаційні атаки — такі способи впливу стають новою реальністю для професії.

Навчання
Розпізнавати маніпуляції і протидіяти їм у суді вчили полтавських…
Молоді адвокати вчились розпізнавати маніпулятивні техніки з боку процесуальних опонентів, свідків, прокурорів та навіть суддів, аналізувати приховані прийоми впливу та протидіяти маніпуляціям за допомогою логічного аналізу, коректних контраргументів та судової риторики.

Законодавство
Джерела для висновку органу опіки: чи варто змінювати СК через одну…
Ініціатива щодо уточнення джерел отримання інформації органами опіки та піклування для підготовки висновків стосовно порядку розв’язання спорів щодо дітей є доцільною. Проте це краще робити на підзаконному рівні.

Дискусія
Війна за врожай: чому агросектор потребує захисту пояснив голова…
Аграрний сектор — ключовий драйвер української економіки в умовах воєнного стану. Проте саме він сьогодні стикається з найбільшими юридичними й фактичними загрозами. Через складну нормативну базу, доступ до реєстрів і зловживання повноваженнями агросфера перетворюється на поле рейдерських атак.

Навчання
Фідбек – це не критика заради критики, а інструмент підтримки та…
У юридичному середовищі зворотний зв’язок часто сприймається як критика чи вказівка на помилки. Проте насправді фідбек — це важливий інструмент професійного зростання і підтримки, особливо в часи високого стресу.