Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 10 років НААУ рухається системно і послідовно, виборюючи свою незалежність

10 років НААУ рухається системно і послідовно, виборюючи свою незалежність

Адвокатура
17:45 Чт 17.11.22 680 Переглядів
Версія для друку

«За 10 років існування НААУ на нашу незалежність зазіхали тричі і кожного разу завдяки єднанню та чіткій позиції адвокатів ці спроби не вдалось втілити у життя», - наголосила у своєму виступі Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова під час засідання Ради адвокатів України 17 листопада 2022 року.

Голова НААУ нагадала історію становлення організації, яка розпочалась з ухвалення 2012 року профільного закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», та окреслила проблемні питання, які стосуються розвитку адвокатури, в тому числі, в період дії воєнного стану.

Голос адвокатури двічі було почуто українським Парламентом, в результаті чого законопроєкти №9055 та №1013, які мали на меті обмеження незалежності та повноважень адвокатів – не були ухвалені.

«Ми пройшли чималий і складний шлях під час становлення адвокатури, здобули конституційний статус і нашу законну незалежність, рухаємось далі системно і послідовно», - підкреслила Голова НААУ, РАУ.

Сьогодні перед адвокатською спільнотою стоїть ще один виклик – спроба невідомої групи осіб реформувати адвокатуру за проєктом Плану відновлення України, розробленого робочою групою «Юстиція» при Національній раді з питань відновлення України від наслідків війни. При чому, у НААУ виникли сумніви щодо самого існування цієї робочої групи, адже й досі Міністерство юстиції України, Кабінет Міністрів України, Офіс реформ та Національна рада з відновлення України від наслідків війни не надали інформації про її склад.

«Хто намагається нас реформувати? Вони ховають свої обличчя, ховають свої імена, а це значить, що ми сильні і вони нас бояться», - наголосила Лідія Ізовітова.

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл