"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
28 жовтня у НААУ відбудеться вебінар на тему “Коригування митної вартості товарів – підстави та порядок оскарження. Картка відмови в прийнятті митної декларації”

28 жовтня о 13:30 у НААУ за ініціативою Комітету з питань митного та податкового права відбудеться вебінар, присвячений особливостям митного документального оформлення вантажів та оскарження рішень митних органів.
Під час заходу членкиня Ради Комітету Ганна Леус розповість про:
- випадки прийняття рішення про коригування митної вартості товарів;
- підстави, за яких митна вартість вважається неправильно визначеною декларантом, а заявлені відомості - неповними (недостовірними);
- обов’язкові реквізити рішення про коригування митної вартості;
- порядок випуску у вільний обіг товарів, що декларуються, у випадку прийняття митним органом рішення про коригування митної вартості товарів;
- картки відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленню чи пропуску товарів і транспортних засобів комерційного призначення;
- порядок оскарження рішення про коригування митної вартості та картка відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленню чи пропуску товарів і транспортних засобів комерційного призначення.
Формат заходу: Zoom з онлайн трансляцією на сторінку НААУ у Facebook.
Реєстрація обов'язкова за посиланням: https://cutt.ly/qNtHubk
Контактна особа: Вітліна Марина, e-mail: m.vitlina@unba.org.ua
Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ
Популярні новини

Видання
Обмеження доступу до публічної інформації: «Дія» презентувала…
Право на доступ до публічної інформації — один із наріжних каменів демократії. Проте в Україні його реалізація часто стикається з необґрунтованими обмеженнями: через брак розуміння закону, страх перед розголошенням чи посилання на підзаконні акти. У воєнний час ці виклики лише загострились.

Навчання
Кращим студентам ДТЕУ провели майстер-класи з адвокатури
У Національній асоціації адвокатів України провели тематичний день адвокатури для студентів-юристів факультету права і міжнародної торгівлі Державного торговельно-економічного університету.

Законодавство
Про ризики впровадження пріоритетного опікунства попередили в НААУ
Українське законодавство не дозволяє батькам чи опікунам заздалегідь визначити, хто піклуватиметься про їхню дитину або підопічного у разі смерті чи втрати дієздатності. Під час війни це питання набуває особливої актуальності.

За кордоном
Українським адвокатам у США допоможуть інтегруватися у юридичну…
«Ми не лише підтримуємо наших громадян, а й допомагаємо українським адвокатам, що через війну переїхали до Каліфорнії, знайти роботу, пройти ліцензування та інтегруватися в місцеву юридичну спільноту».

Регіони
У Луцьку адвокатів учили переконувати словом
Для адвоката вміння говорити — це ключовий інструмент професії. Але як зберігати впевненість, коли на тебе дивляться десятки очей, у голові роїться тривога, а голос зрадницьки тремтить? Цьому у юридичних вишах не вчать.

Видання
Адвокатам підготували методичку з трудового законодавства…
Воєнний стан вніс суттєві корективи у трудові відносини. Поява спеціального закону та обмеження конституційних прав вимагають від адвокатів точного розуміння нових норм і судової практики, що тільки формується.

Навчання
Не слабкість, а ресурс: адвокатам розповіли про способи емоційного…
Втрата дому, звичного способу життя, життєвих цінностей, професійної ідентичності або навіть уявлення про себе під час війни - усе це залишає глибокий слід у свідомості людини. І горювання стає природною й важливою частиною процесу відновлення.

Дискусія
Що означає бути «членом сім’ї»: статус дослідила голова комітету…
Іноді від того, чи буде особа, яка має біологічний чи побутовий звʼязок, визнана членом сім’ї, залежить доступ до низки правових механізмів: від спадкування і користування житлом - до одноразових виплат та пенсій.