Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Іноземні благодійники пожертвували майже півмільйона доларів для підтримки адвокатів України

Іноземні благодійники пожертвували майже півмільйона доларів для підтримки адвокатів України

Адвокатура 12:23 Вт 02.08.22 835 Переглядів Версія для друку

На засіданні Ради адвокатів України заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій презентував результати підтримки міжнародних партнерів НААУ з початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну.

Він зазначив, що на сьогодні НААУ змогла зібрати майже 500 тисяч доларів.

«Це була кропітка і важка робота. Ми постійно проводили онлайн зустрічі, дзвінки, з Лідією Павлівною зустрічалися особисто з керівниками міжнародних федерацій адвокатів в Європі. І ми дякуємо кожній асоціації – великій і маленькій за цю допомогу», - сказав Валентин Гвоздій.

Він повідомив, що НААУ вдалося домовитись з американською компанією і зареєструвати профіль на міжнародному порталі Benevity для збору пожертвувань для підтримки українських адвокатів під час воєнної агресії.

«Принцип цього спонсорства полягає в тому, що кожен кейс, який реєструється на цьому порталі, може мати спонсора. І кожен долар чи євро, який туди надходить, подвоюється цим спонсором. Нашим спонсором є компанія LexisNexis», - розповів заступник Голови НААУ, РАУ.

Тиждень тому до НААУ надійшли 36 тисяч доларів від Європейської асоціації адвокатів, є домовленості про надходження 10 тисяч євро від Асоціації адвокатів Азербайджану та 10 тисяч євро від Міжнародної асоціації юристів (ІВА). Валентин Гвоздій запевнив, що всі ці кошти будуть направлені на портал LexisNexis  і подвоються.

Також він наголосив, що благодійна допомога, яка надходить до НААУ від міжнародних партнерів, направляється виключно на підтримку українських колег, які постраждали від війни.

«Ні на переїзди, ні на проживання, ні на будь що інше ми не витратили жодної копійки. Я хочу, щоб всі про це знали, бо ми звітуємо про всі витрачені кошти», - запевнив Валентин Гвоздій.

Оновлений звіт про міжнародну благодійну підтримку в період воєнного стану буде презентований у кінці серпня 2022 року.

Нагадаємо, НААУ наразі видала два звіти про діяльність Опікунської ради, кожен мав українську та англійську версії. Документи опубліковані на сайті НААУ.

 

 

 

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування