Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - На час воєнного стану Ради адвокатів регіонів виготовлятимуть свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю – рішення РАУ

На час воєнного стану Ради адвокатів регіонів виготовлятимуть свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю – рішення РАУ

Адвокатура
9:00 Пт 18.03.22 3205 Переглядів
Версія для друку

Рада адвокатів України дозволила Радам адвокатів регіонів на час воєнного стану самостійно друкувати свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю відповідно до затвердженого Положенням зразка та з урахуванням технічних можливостей виготовлення документів у кожному конкретному регіоні.

Відповідне рішення РАУ ухвалила на своєму засіданні 16 березня .

До такого свідоцтва регіональні ради мають надати кожному адвокату рішення Ради адвокатів регіону з мокрою печаткою щодо видачі такого документу. Це буде своєрідною гарантією оригінальності свідоцтв, виданих під час військових дій в Україні, зазначила РАУ.

Після закінчення воєнного стану такі свідоцтва мають бути замінені.

Аналогічне рішення стосується видачі посвідчень адвоката.

Нагадаємо, статтею 12 закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» встановлено, що:

 — Особі, яка склала присягу адвоката України, Радою адвокатів регіону у день складення присяги безоплатно видається свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката України.

 — Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю і посвідчення адвоката України не обмежуються віком особи та є безстроковими.

 — Зразки свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю і посвідчення адвоката України затверджуються Радою адвокатів України.

Чинні зразки цих документів затверджені Положенням про зразки бланків та технічних описів посвідчення адвоката України, службового посвідчення адвоката України – члена органу адвокатського самоврядування України, члена Комітету, утвореного при Національній асоціації адвокатів України, посвідчення адвоката іноземної держави, помічника адвоката України.

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл