"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
РАУ закликала адвокатів до взаємної підтримки та створила єдиний інформаційний центр

О 9:00 відбулося позачергове засідання Ради адвокатів України в режимі онлайн.
Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова на початку засідання закликала адвокатів зберігати спокій, а керівників органів адвокатського самоврядування – надати підтримку регіональним спільнотам і громадянам, які потребують професійної правничної допомоги.
«Ми нікуди не евакуйовуємося. Ми працюємо на місцях і залишаємося з нашими людьми. Сьогодні важко, тривожно. Я дуже прошу, щоб ми зберігали спокій. Ми розуміємо, що у нас є люди, яким ми допомагаємо і яким ми маємо надавати правову допомогу. Ми також маємо оберігати своїх дітей, батьків, дбати про власні сім’ї наших дітей наші родини батьків», - наголосила Лідія Ізовітова.
Вона також звернула увагу на те, що в ситуації воєнного стану необхідно користуватися офіційною інформацією та покладатися на дії державних інституцій, які спільно визначають політичні, військові та дипломатичні кроки для захисту України та безпеки громадян. «Треба остерігатися того, щоб певним галасом не нашкодити проведенню державної політики нашою владою», - акцентувала Голова НААУ, РАУ.
Заступник Голови НААУ, РАУ Олексій Кухар закликав адвокатів підтримувати одне одного «де б вони не опинилися і в якій країні вони б не опинилися».
РАУ ухвалила рішення створити єдиний інформаційний центр для адвокатів, який би консолідував інформацію про порушення їхніх прав та надавав точну інформацію з приводу безпекових ризиків. Функції комітету покладено на Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ. Телефон гарячої лінії комітету 067 692 44 43, пошта - zahistadvocat@gmail.com
Аналогічні інформаційні центри рекомендовано створили в областях.
Окрім того, Рада адвокатів України ухвалила рішення рекомендувати не притягати адвокатів до дисциплінарної відповідальності під час воєнного стану.
Популярні новини

Анонс
Адвокатів запрошують до створення стандартів для ШІ
До 18 липня триває прийом заявок до Юридичного комітету Міжнародної асоціації етики та доброчесності штучного інтелекту (AI Ethics & Integrity International Association, AIEI).

Законодавство
У НААУ оцінили ідею збільшення строків відповідальності за…
Неспроможність держави забезпечити відповідальність за порушення у сфері доступу до інформації, зокрема за несвоєчасне надання, ненадання або надання неповної чи недостовірної інформації у відповідь на адвокатський запит, є не лише питанням свободи слова, а й проблемою доступу до правосуддя.

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.

Дискусія
Експерти мають винятковий потенціал, який варто розвивати спільно…
Професії адвоката і експерта можуть і повинні розвиватися, навчаючись одна в одної, обмінюючись досвідом та кращими практиками. Разом ми зможемо побудувати сильну, незалежну та ефективну систему правосуддя, гідну європейської України.

Взаємодія
У вихідні не працюватимуть електронні судові сервіси
На суботу, 12 липня, заплановано глобальні роботи на інфраструктурі ДП «Інформаційні судові системи». У звʼязку із цим, в цей день з продовженням на 13 липня, можуть бути недоступні сервіси електронного суду, електронного кабінету та інші.

Дискусія
Як пережити скасування ГК без утрат — радили адвокати за круглим…
Що зміниться для бізнесу після скасування Господарського кодексу? Як тепер укладати договори, хто нестиме відповідальність, як захищати інтереси у спорах і чим компенсувати втрату спеціального регулювання?

Дискусія
Прозорі правила будівельної галузі: навіщо Україні Містобудівний…
Українське містобудівне законодавство залишається фрагментарним, суперечливим і непридатним до завдань відбудови. Тож ідея кодифікації викликає значний інтерес і серед юристів, і серед фахівців будівельної галузі.