"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
22 лютого у НААУ відбудеться вебінар на тему «Особливості ведення таблиці даних платника податку»

22 лютого о 16:00 у НААУ за ініціативою Комітету з питань митного та податкового права відбудеться вебінар з метою підвищення рівня обізнаності адвокатів з питань, пов’язаних з прийняттям контролюючими органами таблиці даних платників податку.
Відомо, що таблиця даних платника податку – це додаткова інформація, яку подає платник ПДВ щодо кодів видів економічної діяльності платника податку, кодів товарів та/або кодів послуг, що постачаються та/або придбаваються (отримуються) платником податку, ввозяться на митну територію України. Таблиця подається платником податку до контролюючого органу з метою убезпечити себе від блокування податкової накладної чи розблокувати таку, якщо її реєстрація уже призупинена. Порядок та умови подання і прийняття таблиці регулюються постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» від 11 грудня 2019 року № 1165. Втім цей порядок не повною мірою інформує платника податку щодо усіх тонкощів її підготовки.
Під час заходу член Комітету Ірина Нараєвська розповість про випадки, коли необхідна таблиця даних платника податку, процедуру подання таблиць та особливості їх прийняття контролюючим органом.
Місце проведення: Zoom з онлайн трансляцією на сторінку НААУ у Facebook.
Реєстрація обов'язкова за посиланням: http://surl.li/bitvh
Контактна особа: Вітліна Марина, e-mail: m.vitlina@unba.org.ua.
Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ
Популярні новини

Законодавство
У спорах щодо витрат на дитину шаблонів доказування не існує –…
Коли дитина через свої особливості (розвиток здібностей, хвороба, каліцтво) потребує додаткових витрат, обовʼязок участі у цих витратах покладається на обох батьків. У разі спору розмір участі визначається судом з урахуванням обставин, що мають істотне значення.

Анонс
Проблеми експертного забезпечення адвокатської діяльності…
2 травня Національна асоціація адвокатів України у співпраці з провідними науково-дослідними інститутами судових експертиз проведе круглий стіл з питань експертного забезпечення адвокатської діяльності.

Гарантії діяльності
Комітет захисту прав адвокатів НААУ відповів на закиди щодо справи…
Публікації «Дзеркала тижня» про «адвокатів-хакерів» містять неправдиву інформацію, перекручення та маніпуляції що підривають авторитет інституту адвокатури. Вони є формою протиправного тиску на НААУ і можуть бути елементом замовної кампанії.

Гарантії діяльності
Україна посилить захист адвокатів: підписання Конвенції Ради…
Україна планує приєднатися до Конвенції Ради Європи щодо захисту прав адвокатів у травні. Це рішення стало актуальним на тлі справи НАБУгейт та інших порушень прав адвокатів.

Законодавство
Вибір чи обовʼязок? Зміни до СК щодо утримання пасинка чи падчерки…
Після шлюбу мачуха або вітчим фактично утримують дитину свого чоловіка чи дружини. Тому у ст. 268 Сімейного кодексу варто закріпити відповідний обов’язок на період шлюбу. Бо на практиці це відбувається і без норм закону.

Дискусія
Захист адвокатської діяльності: стартувала серія воркшопів від…
У системі правосуддя адвокат має бути незалежним захисником, але на практиці дедалі частіше стає обʼєктом тиску, переслідувань і дискредитації. Обшуки в офісах, вимоги розголошення таємниці, інформаційні атаки — такі способи впливу стають новою реальністю для професії.

Навчання
Розпізнавати маніпуляції і протидіяти їм у суді вчили полтавських…
Молоді адвокати вчились розпізнавати маніпулятивні техніки з боку процесуальних опонентів, свідків, прокурорів та навіть суддів, аналізувати приховані прийоми впливу та протидіяти маніпуляціям за допомогою логічного аналізу, коректних контраргументів та судової риторики.

Законодавство
Джерела для висновку органу опіки: чи варто змінювати СК через одну…
Ініціатива щодо уточнення джерел отримання інформації органами опіки та піклування для підготовки висновків стосовно порядку розв’язання спорів щодо дітей є доцільною. Проте це краще робити на підзаконному рівні.