НААУ та Департамент з питань виконання кримінальних покарань підписали Меморандум про співпрацю | НААУ

НААУ та Департамент з питань виконання кримінальних покарань підписали Меморандум про співпрацю

Адвокатура
15:28 Ср 09.02.22 2649 Переглядів
Версія для друку

9 лютого 2022 року Національна асоціація адвокатів України та Департамент з питань виконання кримінальних покарань при Міністерстві юстиції України уклали Меморандум про співробітництво. Документ скріпили підписами Начальник Департаменту Сергій Гречанюк та Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.

Сторони домовились про співпрацю, обмін інформацією і досвідом, а також підвищення рівня правової допомоги, що надається адвокатами, та зміцнення ролі і авторитету адвокатури та Державної кримінально-виконавчої служби України у суспільстві.

Документ передбачає впровадження міжнародних стандартів та передового досвіду у сфері дотримання прав людини і громадянина шляхом посилення співпраці, досягнення спільних цілей і завдань Департаменту та НААУ на засадах об’єднання спільних можливостей.

У межах меморандуму Департамент з питань виконання кримінальних покарань та НААУ сприятимуть створенню належних умов для забезпечення реалізації засудженими, особами, узятими під варту, їхніх прав і законних інтересів, зокрема, права на отримання своєчасної та професійної правової допомоги.

Окремим напрямом діяльності буде розборка спільних пропозицій і рекомендацій щодо проектів законів та інших нормативно-правових актів, державних програм, планів дій тощо.

Планується проведення спільних проектів з тематики, що становить взаємний інтерес, а також сприяння обміну інформацією з відповідних питань.

Під час зустрічі Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова, Керівник Секретаріату НААУ Вадим Красник, Голова Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ Володимир Клочков, Секретар РАУ Ігор КолесниковНачальник Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Сергій Гречанюк, заступник начальника Департаменту В"ячеслав Руденко, Начальник відділу режиму, нагляду і безпеки установ виконання покарань Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Сергій Чабанюк обговорили умови імплементації меморандуму та шляхи реалізації спільних цілей і завдань.

Популярні новини

Адвокатура

Детективи НАБУ вилучили матеріали адвокатського досьє

Сьогодні, 5 червня, детективи Національного антикорупційного бюро України провели обшук у квартирі адвоката, який обліковується за Радою адвокатів Харківської області. Цього разу не обійшлося без порушень гарантій адвокатської діяльності.

19:32 Пн 05.06.23 1121

Анонси

IBA дає молодим адвокатам шанс безкоштовно відвідати конференцію…

З 29 жовтня по 3 листопада 2023 року в Парижі відбудеться щорічна конференція Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association, IBA). Адвокати віком до 35 років можуть отримати стипендію на участь у цьому заході.

15:33 Пн 05.06.23 306

Адвокатура

До обговорення проблем захисту бізнесу запросять суддів і…

У червні – липні поточного року адвокатам запропонують низку заходів (вебінари, круглі столи, панельні дискусії) з проблем захисту бізнесу, до участі у яких долучать суддів і прокурорів.

17:41 Пт 02.06.23 584

Адвокатура

Усі непорозуміння між адвокатами мають пройти стадію примирення

Коли у роботі адвоката виникають конфлікти із колегами (особливо якщо йдеться про ознаки дисциплінарного проступку), єдиним конструктивним напрямом розв’язання проблеми є мирне залагодження такого конфлікту із залученням органів адвокатського самоврядування.

14:42 Пт 02.06.23 891

Адвокатура

Комітет з сімейного права НААУ очолила Лариса Гретченко

Головою Комітету з сімейного права Національної асоціації адвокатів України призначено адвоката Ларису Гретченко.

10:21 Чт 01.06.23 953

Анонси

Адвокати та науковці організовують Школу медичного права для…

До Міжнародного дня захисту дітей у Національній асоціації адвокатів України проведуть Школу медичного права.

16:33 Ср 31.05.23 638

Анонси

Адвокати обговорять інформаційну безпеку та захист персональних…

7 червня 2023 року відбудеться круглий стіл на тему «Захист інформації в інформаційних системах у воєнний час».

15:04 Ср 31.05.23 600

Адвокатура

У НААУ призначено нового координатора комітетів

Координатором комітетів Національної асоціації адвокатів України призначена Світлана Бутич (Грушко). Раніше цю посаду обіймала адвокат Ганна Гаро.

14:21 Ср 31.05.23 1622

Вестник:№5 травень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл