Відбулася зустріч з керівником проекту з судової реформи в Україні Центру міжнародного правового співробітництва
У НААУ відбулася зустріч з керівником проекту «Судова влада і суспільство в Україні» Центру міжнародного правового співробітництва, заступницею голови окружного суду Амстердама з питань міжнародного співробітництва та верховенства права Естер де Рой та менеджеркою проекту Йоке Пістерс.
Під час розмови йшлося про ключові напрямки проекту, який реалізовує Центр в Україні за підтримки уряду Королівства Нідерланди з 2020 року.
Участь у дискусії взяли заступник Голови НААУ Валентин Гвоздій, голова Комітету НААУ з питань міжнародних зв’язків Іван Гречківський, координатор комітетів НААУ Ганна Гаро, керівник Секретаріату НААУ Вадим Красник.
Зокрема, проект прагне змінити взаємини між судовою владою і суспільством, зосереджуючись на розбудові суддівського самоврядування і розвиткові самоуправління в судовій системі, сприянні підвищенню професійного рівня суддів і працівників апаратів судів.
Діяльність проекту зосереджена на аналізі засадничих цінностей судочинства і основ довіри широкого загалу до судової влади, проведенні тренінгів із забезпечення якості та правильного обґрунтування судових рішень, що матиме наслідком належне сприйняття судових рішень громадянами; круглих столів з питань ефективності, своєчасності, прозорості та передбачуваного перебігу судових слухань; семінари задля розробки рекомендацій щодо удосконалення судового процесу, експертні обговорення і обмін знаннями між суддівськими спільнотами України та Нідерландів.
Детально про проект можна переглянути на сайті Центру
Популярні новини
Привітання
Оголошено переможців Турніру із судових дебатів
Завершився суперфінал III Турніру із судових дебатів серед студентів-юристів 3-4-х курсів ступеня «Бакалавр» та «Магістр», організований Національною асоціацією адвокатів України.
Дискусія
Підвищення податків: як вижити бізнесу?
1 грудня набрав чинності Закон № 4015-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у період дії воєнного стану». Як підвищення податків уплине на українських підприємців?
Законодавство
Як захистити працюючих медпрацівників після зміни стандартів…
Зміна професійних стандартів призведе до зміни умов праці вже працюючих медичних працівників і це може мати наслідком порушення їхніх трудових прав з боку роботодавців.
Навчання
Спеціалізація суддів у справах сім’ї та дітей: досвід та виклики
Запровадження спеціалізації суддів на розгляді справ за участі дітей є важливим елементом правосуддя, дружнього до дитини, що підтверджено міжнародними стандартами. Водночас, стримувачами є кризові явища в українському суспільстві та відсутність єдиного підходу і чіткого бачення такого процесу.
Видання
Опубліковано черговий номер Вісника НААУ за листопад 2024 року
Публікуємо Вісник НААУ за листопад 2024 року
Дискусія
Потребу змін у земельному законодавстві обговорили у…
Нечіткість земельного законодавства та довільне тлумачення його норм призводять до юридичних колізій, втрати власності та конфліктів, які доводиться вирішувати судам. Як подолати ці проблеми?
Навчання
Переваги форм адвокатської діяльності дослідили у Рівному
Профільний закон передбачає три організаційно-правові форми для здійснення в Україні адвокатської діяльності: індивідуальна, адвокатське бюро та адвокатське обʼєднання. Яку краще обрати?
Дискусія
«Національний кешбек»: про юридичні ризики застеріг голова…
Програма «Національний кешбек, яка стартувала 11 жовтня 2024 року, набула значної популярності в Україні. З одного боку – що може бути кращим за повернення частини коштів при покупці українських товарів, а з іншого – чи захищені фінансові дані українців?