Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Відбулася зустріч з керівником проекту з судової реформи в Україні Центру міжнародного правового співробітництва

Відбулася зустріч з керівником проекту з судової реформи в Україні Центру міжнародного правового співробітництва

Адвокатура 17:22 Чт 03.02.22 1655 Переглядів Версія для друку

У НААУ відбулася зустріч з керівником проекту «Судова влада і суспільство в Україні» Центру міжнародного правового співробітництва, заступницею голови окружного суду Амстердама з питань міжнародного співробітництва та верховенства права Естер де Рой та менеджеркою проекту Йоке Пістерс.

Під час розмови йшлося про ключові напрямки проекту, який реалізовує Центр в Україні за підтримки уряду Королівства Нідерланди з 2020 року.

Участь у дискусії взяли заступник Голови НААУ Валентин Гвоздій, голова Комітету НААУ з питань міжнародних зв’язків Іван Гречківський, координатор комітетів НААУ Ганна Гаро, керівник Секретаріату НААУ Вадим Красник.

Зокрема, проект прагне змінити взаємини між судовою владою і суспільством, зосере­джуючись на розбудові суддівського самовряду­вання і розвиткові самоуправління в судовій системі, сприянні підвищенню професійного рівня суддів і працівників апаратів судів.

Діяльність проекту зосереджена на аналізі засадничих цінностей судочинства і основ довіри широкого загалу до су­дової влади, проведенні тренінгів із забезпечення якості та правильного обґрунтування судових рішень, що матиме наслідком належне сприйняття судових рішень громадяна­ми; круглих столів з питань ефективності, своєчасності, прозорості та передба­чуваного перебігу судових слухань; семінари задля розробки рекомен­дацій щодо удосконалення судового процесу, експертні обговорення і обмін знання­ми між суддівськими спільнотами України та Нідерландів.

Детально про проект можна переглянути на сайті Центру

 

 

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування