Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Підписникам молодіжного комітету NextGen надано знижку на навчальні курси Academy of European Law

Підписникам молодіжного комітету NextGen надано знижку на навчальні курси Academy of European Law

Адвокатура 13:40 Ср 29.12.21 2569 Переглядів Версія для друку

Підписникам молодіжного комітету NextGen надано знижку на навчальні курси Academy of European Law (ERA)

Таку можливість надано у межах підписання угоди про співпрацю Академії європейського права (ERA) з Європейською асоціацією молодих юристів (EYBA), членами останньої є молодіжний комітет НААУ.

Академія європейського права має на меті дати можливість особам і органам влади, які беруть участь у застосуванні та імплементації європейського права в державах-членах та інших європейських державах, отримати знання про європейське право (зокрема право Європейського Союзу та його застосування) та зробити можливим взаємний і всебічний обмін досвідом.

Академія переслідує цю мету, організовуючи курси, конференції, семінари та спеціалізовані симпозіуми. ERA тісно співпрацює з установами ЄС та іншими міжнародними партнерами.

Підписники UNBA NextGen за допомогою спеціального коду ваучера отримують регулярну знижку 25 % на плату за участь у подіях Академії європейського права (Academy of European Law (ERA) та продуктах електронного навчання (презентації, курси тощо).

Під час онлайн реєстрації учасники можуть вибрати ціну для власників знижкових ваучерів (знижка 25 %), а потім, коли буде запропоновано, ввести спеціальний код. Для отримання коду звертайтеся до контактної особи (Аліна Черемис, e-mail: a.cheremys@unba.org.ua).

Нагадуємо, що UNBA NextGen у 2019 році розпочав активну співпрацю з Європейською асоціацією молодих юристів. Представники UNBA NextGen брали участь у заходах Європейської асоціації, а також спільно з іноземними колегами організували міжнародну літню онлайн конференцію EYBA 2021. Сергій Барбашин, як Голова UNBA NextGen, входить до виконавчого комітету EYBA.

Крім того, на 2022 рік заплановано проведення Міжнародної літньої конференції у Києві.

Текст і фото підготовлений командою координатора комітетів НААУ

 

 

 

 

 

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування