Спікери з Великобританії, Грузії, Німеччини, Узбекистану та України поділилися досвідом щодо етичних аспектів діяльності адвоката | НААУ

Спікери з Великобританії, Грузії, Німеччини, Узбекистану та України поділилися досвідом щодо етичних аспектів діяльності адвоката

Різне
15:07 Ср 23.06.21 2060 Переглядів
Версія для друку

Міжнародна літня онлайн-конференція «EYBA 2021», організована НААУ за ініціативою молодіжного комітету – «UNBA NextGen», Вищою  школою адвокатури НААУ у співпраці з Європейською асоціацією молодих юристів (European Young Bar Association) відбулася 18 червня 2021 року в НААУ.

Модерував захід Іван Гречківський – адвокат, Голова Комітету з міжнародних зв’язків НААУ, керівник «Адвокатського бюро Гречківського».

До вітального слова долучилися: Голова Європейської асоціації молодих адвокатів (EYBA) Джойс Геррент та Голова Молодіжного комітету НААУ – «UNBA NextGen» Сергій Барбашин, які розповіли про діяльність і співпрацю European Young Bar Association та UNBA NextGen, а також поділилися роздумами про саму конференцію.

Спікерами заходу виступили:

Андре Хауг, адвокат, партнер юридичної фірми «Rowedder Zimmermann Hass» (Манхайм, Німеччина).

Ана Хурцідзе, адвокат, медіатор член Комітету з етики Асоціації адвокатів Грузії, декан юридичного факультету Грузинського національного університету (Тбілісі, Грузія).

Артем Дудко FCIArb, адвокат-солісітор партнер фірми «Osborne Clarke», який очолює напрямок розв'язання спорів  у РФ та СНД (Лондон, Сполучене Королівство).

Джамшид Турдалієв, адвокат, засновник та керівник «My Lawyer Law Firm», член Правління Палати адвокатів Республіки Узбекистан. (Ташкент, Узбекистан).

Валентин Гвоздій, адвокат, заступник Голови НААУ, РАУ, керуючий партнер ЮФ «GOLAW» (Київ, Україна).

Учасники заходу мали змогу дізнатися про специфіку етику адвокатської діяльності в різних країнах світу, правила взаємодії між колегами-адвокатами та клієнтом, особливості технологічної компетентності адвоката, а також отримали цінні поради щодо роботи адвоката з медіа, зокрема співпрацю за допомогою Інтернету, соцмереж та месенджерів.

Висловлюємо щиру вдячність спікерам і доповідачам за корисну інформацію та рекомендації слухачам конференції. Також надзвичайно вдячні учасникам, які напередодні та під час заходу задавали цікаві та влучні запитання.

Переглянути трансляцію навчальної частини конференції можна за посиланням.

Традиційно після загальної частини літньої конференції Європейська асоціація молодих юристів провела щорічні загальні збори членів правління «EYBA», на яких було затверджено новий склад виконавчого комітету на  2021-2022 рр. Членом виконавчого комітету на вказаний період став і Голова молодіжного комітету – «UNBA NextGen» Сергій Барбашин.

Текст і фото підготовлено командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Законодавство

В адвокатів з’явиться новий обов’язок за КУПБ?

Обов’язок повідомляти керівника боржника про виявлення ознак неплатоспроможності або її загрози не властивий для адвокатської діяльності.

11:26 Чт 30.05.24 393

Cудова практика

Захисник не може змінювати апеляційну скаргу обвинуваченого, - ВП ВС

Хоча захисник і діє в інтересах підзахисного, він, однак, є самостійним учасником кримінального провадження із власною правосуб’єктністю, а його юридичне становище не тотожне становищу особи, захист якої він здійснює.

10:34 Чт 30.05.24 381

Законодавство

Довічне позбавлення жінок волі - лише за сукупністю вироків (проект)

Під час формування державної кримінально-правової політики важливо враховувати соціально-психологічні та психофізіологічні особливості жінок. Саме тому встановлення різних видів та розмірів кримінальних покарань не слід уважати дискримінацією за ознакою статі.

10:14 Ср 29.05.24 1947

Анонс

РАУ надасть роз’яснення з практичних питань адвокатської…

7 - 8 червня 2024 року відбудеться чергове засідання Ради адвокатів України, в ході якого орган адвокатського самоврядування традиційно розгляне низку запитів щодо надання роз’яснень з практичних питань застосування законодавства адвокатами України.

16:27 Вт 28.05.24 3389

Законодавство

Чи має суд примушувати сторони до миру?

Якщо в трудовому або сімейному спорі справа дійшла до суду, то у переважній більшості випадків сторони вже не бачать шляху для примирення.

15:47 Вт 28.05.24 3109

Cудова практика

Як відшкодовуються витрати на адвоката у разі часткового…

При вирішенні питань про відшкодування витрат на професійну правову допомогу та покладення на сторони судових витрат має враховуватися принцип пропорційності задоволених вимог.

15:24 Вт 28.05.24 3221

Законодавство

Малозначні спори: проект Закону прийнято, але із застереженням

Переглядаючи критерії малозначних спорів, запропоновані народними депутатами на виконання рішення Конституційного Суду, Верховна Рада врахує потребу внесення змін до порядку апеляційного та касаційного розгляду, а також врахує пропозиції, висловлені Верховним Судом.

16:12 Пн 27.05.24 4813

Законодавство

Ідею відображення посвідчення адвоката в Дії оцінили в НААУ

У цілому ідея відображення посвідчення адвоката України в електронному вигляді на вебпорталі «Дія» має позитивний характер. Водночас, необхідно враховувати положення Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», які визначають повноваження органів адвокатського самоврядування.

14:19 Пн 27.05.24 4629

Вестник:№4 квітень 2024;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл