Спікери з Великобританії, Грузії, Німеччини, Узбекистану та України поділилися досвідом щодо етичних аспектів діяльності адвоката | НААУ

Спікери з Великобританії, Грузії, Німеччини, Узбекистану та України поділилися досвідом щодо етичних аспектів діяльності адвоката

Різне
15:07 Ср 23.06.21 1811 Переглядів
Версія для друку

Міжнародна літня онлайн-конференція «EYBA 2021», організована НААУ за ініціативою молодіжного комітету – «UNBA NextGen», Вищою  школою адвокатури НААУ у співпраці з Європейською асоціацією молодих юристів (European Young Bar Association) відбулася 18 червня 2021 року в НААУ.

Модерував захід Іван Гречківський – адвокат, Голова Комітету з міжнародних зв’язків НААУ, керівник «Адвокатського бюро Гречківського».

До вітального слова долучилися: Голова Європейської асоціації молодих адвокатів (EYBA) Джойс Геррент та Голова Молодіжного комітету НААУ – «UNBA NextGen» Сергій Барбашин, які розповіли про діяльність і співпрацю European Young Bar Association та UNBA NextGen, а також поділилися роздумами про саму конференцію.

Спікерами заходу виступили:

Андре Хауг, адвокат, партнер юридичної фірми «Rowedder Zimmermann Hass» (Манхайм, Німеччина).

Ана Хурцідзе, адвокат, медіатор член Комітету з етики Асоціації адвокатів Грузії, декан юридичного факультету Грузинського національного університету (Тбілісі, Грузія).

Артем Дудко FCIArb, адвокат-солісітор партнер фірми «Osborne Clarke», який очолює напрямок розв'язання спорів  у РФ та СНД (Лондон, Сполучене Королівство).

Джамшид Турдалієв, адвокат, засновник та керівник «My Lawyer Law Firm», член Правління Палати адвокатів Республіки Узбекистан. (Ташкент, Узбекистан).

Валентин Гвоздій, адвокат, заступник Голови НААУ, РАУ, керуючий партнер ЮФ «GOLAW» (Київ, Україна).

Учасники заходу мали змогу дізнатися про специфіку етику адвокатської діяльності в різних країнах світу, правила взаємодії між колегами-адвокатами та клієнтом, особливості технологічної компетентності адвоката, а також отримали цінні поради щодо роботи адвоката з медіа, зокрема співпрацю за допомогою Інтернету, соцмереж та месенджерів.

Висловлюємо щиру вдячність спікерам і доповідачам за корисну інформацію та рекомендації слухачам конференції. Також надзвичайно вдячні учасникам, які напередодні та під час заходу задавали цікаві та влучні запитання.

Переглянути трансляцію навчальної частини конференції можна за посиланням.

Традиційно після загальної частини літньої конференції Європейська асоціація молодих юристів провела щорічні загальні збори членів правління «EYBA», на яких було затверджено новий склад виконавчого комітету на  2021-2022 рр. Членом виконавчого комітету на вказаний період став і Голова молодіжного комітету – «UNBA NextGen» Сергій Барбашин.

Текст і фото підготовлено командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Навчання

Юрист у США з ліцензією та без: поради для українських адвокатів

Стати юристом (або адвокатом, що у Сполучених Штатах Америки є синонімічним поняттям) – це завдання надзвичайної складності. Виключень не роблять нікому. Навіть українцям, які перебувають у США із 24 лютого 2022 року.

17:45 Пн 04.12.23 369

Анонс

11 грудня стартує тиждень довкілевого права

Адвокати, які практикують у сфері довкілевого права, матимуть змогу поповнити свої знання – 11 грудня 2023 року у Національній асоціації адвокатів України розпочинається тиждень довкілевого права.

15:37 Пн 04.12.23 437

Анонс

Представники НААУ у Кіпрі, Ізраїлі та США розкажуть про доступ до…

Триває серія вебінарів, під час яких представники НААУ за кордоном висвітлюють специфіку визнання правничої кваліфікації в країні перебування та надають практичні поради щодо доступу до професії на територіях інших країн. Наступний вебінар присвячений юридичній практиці у Кіпрі, Ізраїлі та США.

17:52 Пт 01.12.23 4985

Анонс

Адвокати розкажуть, як діяти у спорах щодо земель КСП, коли немає…

8 грудня 2023 року у НААУ відбудеться круглий стіл на тему «Колективна власність на землю: шляхи трансформації».

16:35 Пт 01.12.23 5270

Навчання

Іноземний адвокат у Чехії: як отримати статус розповіла представник…

Законом Чеської Республіки про адвокатуру від 13.03.96 № 85/1996 передбачена процедура набуття статусу іноземного адвоката у цій країні. Цей статус дає можливість практикувати там міжнародне право та право рідної країни адвоката.

15:30 Пт 01.12.23 5082

Анонс

У НААУ проведуть круглий стіл до 75-річчя з Дня прийняття Загальної…

8 грудня 2023 року у НААУ відбудеться круглий стіл на тему «Праволюдинність як ціннісний вектор провадження медичної практики», приурочений 75-річчю з Дня прийняття Загальної декларації прав людини (10.12.1948).

14:50 Пт 01.12.23 4964

Підтримка

Ще 10 адвокатів отримали допомогу від Опікунської ради НААУ

Опікунська рада НААУ підтримала родини ще 10 адвокатів, які опинились у складних життєвих обставинах через воєнні дії в Україні.

14:00 Пт 01.12.23 5048

Видання

Адвокати дали практичні поради українцям за кордоном з юридичних…

Як громадянам України, які постійно проживають або тимчасово перебувають за межами України, стати на консульський облік, оформити документи та виплати при народженні дитини, зареєструвати шлюб тощо – у НААУ дали практичні поради.

12:50 Пт 01.12.23 5018

Вестник:№11 листопад 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл