Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Регулювання віртуальних активів в Україні з огляду на новий профільний закон № 3637

Регулювання віртуальних активів в Україні з огляду на новий профільний закон № 3637

Законодавство 18:13 Вт 21.12.21 2053 Переглядів Версія для друку

16 грудня у НААУ відбувся круглий стіл на тему «Регулювання віртуальних активів по-українськи. Плюси та мінуси нового закону». Ініціатором заходу виступив Комітет з IT-права.

Обговорення цієї теми зумовлене тим, що на початку вересня депутати Верховної Ради України проголосували за прийняття законопроекту № 3637 «Про віртуальні активи». Однак документ був ветований президентом та повернутий до парламенту із його пропозиціями. Незважаючи на той факт, що закон досі не підписаний Головою держави, фахівці впевнені – розвиток ринку цифрових валют в Україні не зупиниться.

Під час заходу фахівці сфери ІТ-права, Голова Комітету з ІТ-права Артем Афян та член ради Комітету адвокатської практики Станислав Борис, обговорили основні складові Закону України «Про віртуальні активи», його плюси та мінуси, оцінили поточну ситуацію на ринку віртуальних активів і дали свої прогнози щодо майбутнього криптовалюти в Україні. З їхніх слів, цей закон є лише базою та першим кроком на шляху легалізації віртуальних активів в Україні, за ним слідкуватимуть зміни до законодавства та прийняття низки підзаконних актів. Загалом із цим законом Україна увійшла до досить невеликої кількості країн, які мають профільне законодавство.

Також адвокати розповіли про особливості захисту прав клієнтів у справах, де фігурують віртуальні активи, та з якими складностями доводиться стикатися адвокату, захищаючи клієнта.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування