"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
6 грудня відбудеться круглий стіл щодо захисту прав та інтересів інвесторів у процесі будівництва

6 грудня об 11:00 у НААУ за ініціативи Комітету з питань інвестиційної діяльності та приватизації у співпраці з Комітетом з будівельного права відбудеться круглий стіл на тему «Захист прав та інтересів інвесторів у процесі будівництва».
“Сьогодні механізми фінансування житлового будівництва є предметом обговорення серед вітчизняних учених і практиків. Однак актуальним залишається питання вибору найменш ризикового механізму залучення інвестицій для фінансування будівництва з огляду на сучасні особливості його прояву”, – зазначив Голова Комітету з питань інвестиційної діяльності та приватизації Олександр Задорожний.
У межах заходу планується обговорити:
- правові підстави перевірки на добросовісність забудовника;
- встановлення договірних відносин із забудовником: ризикові умови договору. Участь корпоративного інвестиційного фонду в інвестуванні будівництва;
- правові особливості введення в експлуатацію новобудови;
- можливі способи вирішення конфліктних ситуацій з недобудованими будинками.
Спікери:
Члени Ради Комітету з питань інвестиційної діяльності та приватизації, що діє в складі НААУ: Шурубура Євген, Юсубов Едуард, Карнаков Олексій.
Члени Ради Комітету з будівельного права НААУ: Батюсь Тетяна, Курчин Олег, Баца Катерина, Яремова Інна, Колот Роман, Андрєєв Ігор, Надія Гніздовська, Павло Повляєв, Ірена Файнгольд, Марина Рибкіна.
Модератори:
Задорожний Олександр, Голова Комітету з питань інвестиційної діяльності та приватизації, що діє у складі НААУ, к.ю.н.;
Поваляєв Олег, Голова Комітету з будівельного права НААУ.
Місце проведення: сторінка НААУ у Facebook
Контактна особа: Вітліна Марина, e-mail: m.vitlina@unba.org.ua
Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ
Популярні новини

Законодавство
У спорах щодо витрат на дитину шаблонів доказування не існує –…
Коли дитина через свої особливості (розвиток здібностей, хвороба, каліцтво) потребує додаткових витрат, обовʼязок участі у цих витратах покладається на обох батьків. У разі спору розмір участі визначається судом з урахуванням обставин, що мають істотне значення.

Анонс
Проблеми експертного забезпечення адвокатської діяльності…
2 травня Національна асоціація адвокатів України у співпраці з провідними науково-дослідними інститутами судових експертиз проведе круглий стіл з питань експертного забезпечення адвокатської діяльності.

Гарантії діяльності
Комітет захисту прав адвокатів НААУ відповів на закиди щодо справи…
Публікації «Дзеркала тижня» про «адвокатів-хакерів» містять неправдиву інформацію, перекручення та маніпуляції що підривають авторитет інституту адвокатури. Вони є формою протиправного тиску на НААУ і можуть бути елементом замовної кампанії.

Гарантії діяльності
Україна посилить захист адвокатів: підписання Конвенції Ради…
Україна планує приєднатися до Конвенції Ради Європи щодо захисту прав адвокатів у травні. Це рішення стало актуальним на тлі справи НАБУгейт та інших порушень прав адвокатів.

Законодавство
Вибір чи обовʼязок? Зміни до СК щодо утримання пасинка чи падчерки…
Після шлюбу мачуха або вітчим фактично утримують дитину свого чоловіка чи дружини. Тому у ст. 268 Сімейного кодексу варто закріпити відповідний обов’язок на період шлюбу. Бо на практиці це відбувається і без норм закону.

Дискусія
Захист адвокатської діяльності: стартувала серія воркшопів від…
У системі правосуддя адвокат має бути незалежним захисником, але на практиці дедалі частіше стає обʼєктом тиску, переслідувань і дискредитації. Обшуки в офісах, вимоги розголошення таємниці, інформаційні атаки — такі способи впливу стають новою реальністю для професії.

Навчання
Розпізнавати маніпуляції і протидіяти їм у суді вчили полтавських…
Молоді адвокати вчились розпізнавати маніпулятивні техніки з боку процесуальних опонентів, свідків, прокурорів та навіть суддів, аналізувати приховані прийоми впливу та протидіяти маніпуляціям за допомогою логічного аналізу, коректних контраргументів та судової риторики.

Законодавство
Джерела для висновку органу опіки: чи варто змінювати СК через одну…
Ініціатива щодо уточнення джерел отримання інформації органами опіки та піклування для підготовки висновків стосовно порядку розв’язання спорів щодо дітей є доцільною. Проте це краще робити на підзаконному рівні.