19 листопада відбудеться круглий стіл «Дитина – власник аліментів» | НААУ

19 листопада відбудеться круглий стіл «Дитина – власник аліментів»

Анонс
11:28 Пн 15.11.21 929 Переглядів
Версія для друку

19 листопада з 12:00 до 16.00 за ініціативою центру «Адвокат дитини» Вищої школи адвокатури НААУ спільно з Комітетом з сімейного права НААУ, Центром сімейного права ВША НААУ проведе онлайн круглий стіл на тему «Дитина – власник аліментів».

Метою заходу є напрацювання тематичних правових порад для широкої аудиторії учасників, включаючи батьків, учнівську та студентську молодь, задля підвищення рівня правової освіти та правової культури суспільства.

У дискусії візьмуть участь адвокати, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, прокуратури, поліції, юстиції, судової гілки влади, органів, служб і спеціальних установ у справах дітей, психологи, науковці, провідні експерти громадських правозахисних організацій та інші зацікавлені особи.

Питання для обговорення:

  • забезпечення права дитини на достатній життєвий рівень і проблемні аспекти сімейних правовідносин, пов’язаних з утриманням батьками дітей;
  • правове регулювання та аналіз практики вирішення сімейних спорів щодо виконання обов’язків утримання дітей у добровільному та примусовому порядку;
  • особливості  визначення розміру аліментів на дитину  та  ефективність способів їх стягнення у різних життєвих ситуаціях, зокрема в разі відсутності чи мінливості доходу платника аліментів, перебування його за кордоном тощо;
  • можливість самостійного одержання дитиною аліментів, вільного розпорядження коштами, а також дієвість контролю за цільовим використанням батьками аліментів в інтересах дитини;
  • практика стягнення аліментів на дитину, яка продовжує навчання, проблемні аспекти стягнення додаткових витрат на дитину та їх відмінність від аліментів;
  • шляхи ефективного виконання судових рішень про стягнення аліментів на дитину та окремі питання притягнення до відповідальності за несплату аліментів.

Обов'язкова реєстрація за посиланням.

Контактна особа: Аліна Черемис a.cheremys@unba.org.ua

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Дискусія

Нормотворчі ініціативи щодо політичних партій дослідили на…

Інститут політичних партій у демократичному суспільстві є колективним інструментом вираження політичної волі. І партії повинні мати можливість повною мірою реалізовувати право на свободу об’єднань і вільне висловлювання думок.

15:43 Ср 12.06.24 1375

Навчання

Сімейні спори заради відстрочки від мобілізації суперечать…

Виклики воєнного стану безпосередньо впливають на суспільні відносини та формування судової практики, в тому числі, і в сімейних спорах. Але найкращі інтереси дитини залишаються головним критерієм при ухваленні судами рішень.

12:41 Ср 12.06.24 1957

Cудова практика

Суд спростував тезу про дискримінаційний характер підвищення…

Адвокат, виконуючи протягом року обов’язок з підвищення свого професійного рівня, має можливість самостійно, без обмежень, на власний розсуд обрати той чи інший спосіб (усього їх чотирнадцять) підвищення кваліфікації.

11:52 Ср 12.06.24 1817

Гарантії діяльності

Щодо тиску НАЗК на суддів КС: заява Ради адвокатів України

11 червня Національне агентство з питань запобігання корупції поширило на своєму сайті новину під заголовком «Чи мають декларуватися члени кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури: на чий бік стане КСУ?», у якій закликало громадськість, журналістів та міжнародних партнерів уважно стежити за розглядом у Конституційному Суді України скарги члена Дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Закарпатської області Оксани Бухтоярової щодо конституційності деяких положень Закону України «Про запобігання корупції». Засідання КСУ за цією справою має відбутися о 10 годині 12 червня 2024 року.

8:48 Ср 12.06.24 2100

Законодавство

Локалізація публічних закупівель: чи працює закон (результати…

Вдосконалення механізму ведення реєстру виробників товарів з локалізацією не тільки зменшить рівень шахрайських схем у реєстрі, але й підвищить зацікавлення інвесторів до розвитку українського бізнесу.

12:21 Вт 11.06.24 3088

Дискусія

Як захистити права дитини, коли батьки нею маніпулюють?

Поки батьки вирішують особисті спори, права дитини порушуються і вона стає механізмом для вирішення конфліктів між дорослими. Як наслідок – дитина потерпає від психологічного і фізичного насилля. Як захистити права дитини, коли законні представники не діють в її інтересах?

11:39 Вт 11.06.24 3344

Анонс

Подаруй життя захиснику: адвокатів закликають здати кров

З нагоди Всесвітнього дня донора крові, який щороку відзначається 14 червня, адвокати та всі небайдужі громадяни мають змогу долучитися до збору крові для наших захисників і захисниць, що боронять Україну.

10:24 Вт 11.06.24 3325

Гарантії діяльності

Адвокатів, які пішли на військову службу, закликають усунути…

Оскільки військова служба є несумісною з діяльністю адвоката, у військових частинах почали попереджати військовослужбовців, які не виконали вимогу закону про несумісність, про ініціювання застосування до них заходів дисциплінарного впливу.

12:18 Пн 10.06.24 15224

Вестник:№ 5 травень 2024 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл