Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - В Україні – майже 62 тисячі адвокатів

В Україні – майже 62 тисячі адвокатів

Щодо функціонування ЄРАУ 13:08 Вт 14.09.21 2231 Переглядів Версія для друку

Лише за три літні місяці лави адвокатури поповнили 854 адвоката.

Станом на 1 вересня 2021 року в Єдиному реєстрі адвокатів України зареєстровано 61 802 адвоката. З них – 45 659 реально діючих.

Про це повідомив заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій під час засідання Ради адвокатів України 10-11 вересня 2021 року у місті Чернівці.

«Наша організація стає сильнішою, коли нас стає більше, і з нами рахуються. У нас немає мети наганяти чисельність організації – все це відбувається природнім шляхом. Люди обирають професію адвоката і це дуже добре», - зазначив Валентин Гвоздій.

Він відзначив і те, що останнім часом стрімко зросла чисельність реєстрацій адвокатів у особистому кабінеті. Так, майже за рік, з листопада 2020 року, кількість осіб, які користуються цим сервісом збільшилась на понад 5,5 тисяч: з 23 869 до 29 396 адвокатів.

«З 45 тисяч реально діючих адвокатів майже 30 тисяч зареєстровані онлайн – це величезний успіх. Ще в 2013-2014 роках багато хто з адвокатів не мав навіть електронної пошти, а тепер всі онлайн, і в дуже короткий термін. Ми продовжуємо роботу над цим», - зазначив заступник Голови НААУ, РАУ.

Водночас, залишається невтішною статистика щодо гендерного розподілу. Як і раніше, в адвокатурі більше чоловіків ніж жінок – 61,8% проти 38,2%.

«Ми працюємо над цим. Як ви бачите, у нас активізував роботу Комітет з питань гендерної політики, щоб популяризувати професію адвоката серед молодих студентів-жінок. Багато бояться йти у професію, тому що асоціюють її з СІЗО, криміналом, тюрмою. Наша мета - розповісти, що це не так і є багато інших видів правової допомоги. Крім того, ми працюємо над тим, щоб більше жінок брали участь у роботі органів адвокатського самоврядування, адже гендерний баланс є запорукою нормальної, здорової роботи будь-якої організації у суспільстві і ми цьому приділяємо велику увагу», - підкреслив Валентин Гвоздій.

Популярні новини

Вестник:№7-8 липень-серпень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування