Інформація щодо проведення зборів та конференції адвокатів Донецької області (доповнено від 17.09.21)
Увага! Змінено дату проведення Загальних зборів адвокатів Донецької області.
Рада адвокатів Донецької області повідомляє про скликання звітно-виборчої Конференції адвокатів Донецької області 09 жовтня 2021 року з наступним порядком денним, затвердженим рішенням Ради адвокатів Донецької області № 7 від 28 липня 2021 року:
1. Розгляд та затвердження звіту голови Ради адвокатів Донецької області за період роботи з 12 вересня 2020 по день проведення конференції.
2. Розгляд та затвердження звіту голови КДКА Донецької області за період з 12 вересня 2020 по день проведення конференції.
3. Розгляд та затвердження звітів представників адвокатів Донецької області у складі Ради адвокатів України та Вищої КДКА про їх роботу у звітний період.
4. Розгляд та затвердження висновку ревізійної комісії адвокатури Донецької області з 12 вересня 2020 року по день проведення Конференції за результатами перевірки фінансово - господарської діяльності Ради адвокатів Донецької області та КДКА Донецької області.
5. Затвердження штатного розпису та кошторису Ради адвокатів Донецької області на 2022 рік.
6. Затвердження штатного розпису та кошторису КДКА Донецької області на 2022 рік.
7.Обрання 1 члена ревізійної комісії адвокатури Донецької області.
Звітно-виборна Конференція адвокатів Донецької області відбудеться за адресою: м. Краматорськ, бульвар Краматорський, 41 (ювелірний дім SA&GA велика конференц зала).
Загальні збори адвокатів області, які проводяться у містах Краматорську, Маріуполі, Покровську перенесено на 11-00 годину 2 жовтня 2021 року.
Адреси проведення зборів вказані у рішенні №9 засідання ради адвокатів Донецької області від 13 вересня.2021року.
Рішення № 76 про затвердження Порядку висування та обрання делегатів звітно-виборчої конференції адвокатів Донецької області, Регламенту звітно-виборчої конференції адвокатів Донецької області та встановлення квоти представництва
Популярні новини
Війна
В.Гвоздій розповів фінським колегам про досвід діяльності…
Фінляндія, яка має близько 1300 км сухопутного кордону з Росією, у квітні 2023 року вступила до НАТО. Втім межування з агресивним сусідом очевидно залишає актуальними ризики конфлікту і навіть війни. Тому фінські адвокати цікавляться досвідом українських колег з організації роботи в умовах воєнного стану.
Доступ до професії
Освітянам і студентам розповіли про становлення та традиції…
Науково-методичний Центр досліджень адвокатури і права НААУ розпочав співпрацю з Національною академією педагогічних наук України. Першим спільним заходом двох інституцій став вебінар для викладачів та студентів.
Самоврядування
Як має діяти КДКА, якщо суд скасував її рішення у дисциплінарній…
Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури регіону продовжує розглядати дисциплінарну скаргу після скасування судом рішення КДКА по суті дисциплінарної справи, якщо рішення про порушення дисциплінарної справи стосовно адвоката є діючим.
Дискусія
Інструменти розшуку активів у цифрову епоху обговорили експерти
Іноді фото улюбленого собаки, розміщене у соцмережі, може дати зачіпку для виявлення прихованих активів недобросовісного боржника. А для ефективного стягнення необхідний доступ до відповідних реєстрів та баз даних країн ЄС.
Cудова практика
За подачу однотипних заяв суд може накласти штраф – нагадали у ГСК
Синхронна подача однотипних заяв як однією особою, так і від імені різних осіб, можуть визнаватися зловживанням процесуальними правами, із притягненням винних осіб до відповідальності у вигляді штрафу.
За кордоном
Як українському адвокату почати практику у Чехії
Аби почати практикувати міжнародне право та право рідної країни у Чеській Республіці, українському адвокату необхідно набути статус іноземного адвоката в цій країні і потрапити до реєстру Асоціації адвокатів Чехії.
Війна
Захист прав осіб з інвалідністю під час мобілізації: адвокати…
Мобілізація осіб з інвалідністю проти їх волі та з порушенням установленого порядку звісно неприпустима. І хоча подальше звернення до суду забезпечує поновлення прав, утім це завжди зайві витрати часу, додатковий стрес та моральна шкода.
Дискусія
Чому українці побоюються штучного інтелекту пояснив експерт…
Попри швидкоплинність процесу розповсюдження штучного інтелекту в світі, в Україні більшість людей побоюються використовувати новітні технології на практиці. Це пов’язано необізнаністю та відсутністю правового регулювання використання ШІ.