Затверджено Положення про Комітети НААУ | НААУ

Затверджено Положення про Комітети НААУ

Різне
11:11 Ср 14.07.21 4535 Переглядів
Версія для друку

З метою сприяння підвищенню рівня залученості адвокатів у процес удосконалення правової системи держави та наближення її до міжнародних стандартів, запровадження кращих міжнародних практик та інновацій в адвокатську діяльність, налагодження плідної співпраці, надання допомоги у професійному розвитку молодим адвокатам НААУ реформує постійно діючі колегіальні дорадчі органи - Комітети.

Розпорядженням Голови НААУ, РАУ № 110 від 13.07.2021 року було затверджено та введено в дію єдине для усіх Положення про комітети Національної асоціації адвокатів України.

Положення передбачає оновлення інституційної структури та організації роботи комітетів, визначені основні права та обов'язки комітету. Зокрема, запроваджуються ради комітету, які формуватимуть політику роботи комітету, та підписники комітету.  Підписником комітету може стати адвокат, відомості про якого містяться в ЄРАУ, та який шляхом проставлення відповідної позначки в особистому кабінеті на сайті НААУ слідуючи командам системи виявить бажання отримувати інформацію про діяльність комітету. Відповідні технічні можливості знаходяться в стадії розробки.

Відповідно до Положення з метою представництва комітетів у регіонах України, забезпечення належного рівня комунікації, реалізації завдань та досягнення мети створення, Голова НААУ, РАУ може призначати регіональних представників комітетів при Радах адвокатів регіонів із числа адвокатів відповідного регіону.

Положенням також закріплені функції та повноваження координатора комітетів, який здійснює організаційне та інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності комітетів, координує їх діяльність зі стратегічними напрямками діяльності НААУ, РАУ, органами адвокатського самоврядування, органами державної влади та іншими установами й організаціями.

Детальніше ознайомитися з Положенням про комітети Національної асоціації адвокатів України можна за посиланням.

Додатково: Рада адвокатів України на своєму останньому засіданні, яке відбулось 2-3 липня в м. Кам’янець-Подільський, прийняла Стратегію розвитку НААУ на 2021-2025 роки, в якій приділили окрему увагу розвитку інституційних та галузевих комітетів.

Станом на 14.07.2021 року в НААУ діють 45 комітетів.

Популярні новини

Дискусія

Проблеми захисту персональних даних в умовах воєнного стану…

В умовах воєнного стану особливої актуальності набуло питання уточнення даних про військовозобов'язаних. Адже держава повинна мати актуальну інформацію про мобілізаційний резерв. Водночас, цей процес супроводжується виникненням правових проблем.

13:28 Чт 25.07.24 605

Анонс

Розпочато реєстрацію на Форум ім. Й.Бронза

23 серпня в Одесі відбудеться Форум з кримінального права та процесу імені Йосипа Бронза. Відкрито реєстрацію на захід.

15:39 Ср 24.07.24 2049

Cудова практика

Автоматичне продовження тримання під вартою порушує право на…

Конституцією не визначено можливості обмеження права на свободу та особисту недоторканність, права на судовий захист, презумпції невинуватості та права на захист. Відтак, норма ч. 6 ст. 615 КПК про можливість автоматичного (без рішення суду) продовження тримання під вартою суперечить Основному Закону.

11:42 Ср 24.07.24 2295

Навчання

Інхаус або зовнішній консультант: що молодому юристу варто знати?

Куди молодому правнику краще йти працювати: до юридичної фірми чи на підприємство? Як визначитися з пріоритетами, реально оцінити свої можливості та максимально ефективно використати набуті знання?

16:24 Вт 23.07.24 3753

Дискусія

Уточнення військово-облікових даних: спірні питання обговорили…

16 липня сплив установлений законом 60-денний термін, протягом якого громадяни України мали стати на військовий облік або уточнити свої військово-облікові дані. Напередодні в НААУ обговорювали повʼязані із цим проблемні питання.

15:57 Чт 18.07.24 13485

Взаємодія

У Раді Європи підтримують розвиток НААУ

Офіс Ради Європи в Україні надаватиме всіляку підтримку розвитку Національної асоціації адвокатів України та її ініціативам на користь українського суспільства.

11:13 Ср 17.07.24 10991

Дискусія

Як компенсувати нестачу кадрів в будівельній сфері пояснив голова…

В Україні простежується дефіцит кадрів у будівельній сфері, який нині становить близько 40 %. Згідно з даними Конфедерації роботодавців України, за два роки кількість офіційно зареєстрованих працівників у будівельному секторі скоротилася на 25,4 %, до майже 300 тисяч людей. Будівельні компанії вимушені залучати до роботи іноземні кадри.

11:16 Вт 16.07.24 11050

Законодавство

Сплата судового збору за позов немайнового характеру: що варто…

Спроба спростити правила сплати судового збору може призвести до ситуації правової невизначеності, коли на випадок подання позову з кількома вимогами немайнового характеру не буде регулюючої норми.

14:12 Пн 15.07.24 12465

Вестник:№ 6 червень 2024 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл