"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Затверджено Положення про Комітети НААУ

З метою сприяння підвищенню рівня залученості адвокатів у процес удосконалення правової системи держави та наближення її до міжнародних стандартів, запровадження кращих міжнародних практик та інновацій в адвокатську діяльність, налагодження плідної співпраці, надання допомоги у професійному розвитку молодим адвокатам НААУ реформує постійно діючі колегіальні дорадчі органи - Комітети.
Розпорядженням Голови НААУ, РАУ № 110 від 13.07.2021 року було затверджено та введено в дію єдине для усіх Положення про комітети Національної асоціації адвокатів України.
Положення передбачає оновлення інституційної структури та організації роботи комітетів, визначені основні права та обов'язки комітету. Зокрема, запроваджуються ради комітету, які формуватимуть політику роботи комітету, та підписники комітету. Підписником комітету може стати адвокат, відомості про якого містяться в ЄРАУ, та який шляхом проставлення відповідної позначки в особистому кабінеті на сайті НААУ слідуючи командам системи виявить бажання отримувати інформацію про діяльність комітету. Відповідні технічні можливості знаходяться в стадії розробки.
Відповідно до Положення з метою представництва комітетів у регіонах України, забезпечення належного рівня комунікації, реалізації завдань та досягнення мети створення, Голова НААУ, РАУ може призначати регіональних представників комітетів при Радах адвокатів регіонів із числа адвокатів відповідного регіону.
Положенням також закріплені функції та повноваження координатора комітетів, який здійснює організаційне та інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності комітетів, координує їх діяльність зі стратегічними напрямками діяльності НААУ, РАУ, органами адвокатського самоврядування, органами державної влади та іншими установами й організаціями.
Детальніше ознайомитися з Положенням про комітети Національної асоціації адвокатів України можна за посиланням.
Додатково: Рада адвокатів України на своєму останньому засіданні, яке відбулось 2-3 липня в м. Кам’янець-Подільський, прийняла Стратегію розвитку НААУ на 2021-2025 роки, в якій приділили окрему увагу розвитку інституційних та галузевих комітетів.
Станом на 14.07.2021 року в НААУ діють 45 комітетів.
Популярні новини

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.

Дискусія
Експерти мають винятковий потенціал, який варто розвивати спільно…
Професії адвоката і експерта можуть і повинні розвиватися, навчаючись одна в одної, обмінюючись досвідом та кращими практиками. Разом ми зможемо побудувати сильну, незалежну та ефективну систему правосуддя, гідну європейської України.

Взаємодія
У вихідні не працюватимуть електронні судові сервіси
На суботу, 12 липня, заплановано глобальні роботи на інфраструктурі ДП «Інформаційні судові системи». У звʼязку із цим, в цей день з продовженням на 13 липня, можуть бути недоступні сервіси електронного суду, електронного кабінету та інші.

Дискусія
Як пережити скасування ГК без утрат — радили адвокати за круглим…
Що зміниться для бізнесу після скасування Господарського кодексу? Як тепер укладати договори, хто нестиме відповідальність, як захищати інтереси у спорах і чим компенсувати втрату спеціального регулювання?

Дискусія
Прозорі правила будівельної галузі: навіщо Україні Містобудівний…
Українське містобудівне законодавство залишається фрагментарним, суперечливим і непридатним до завдань відбудови. Тож ідея кодифікації викликає значний інтерес і серед юристів, і серед фахівців будівельної галузі.

Дискусія
Укріплення суверенітету країни потребує нової моделі формування…
Модель конкурсної комісії з добору членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів, запроваджена як антикризова, себе вичерпала. Бездіяльність ВРП щодо формування нового складу КК, відсутність відповідальності та наявні ознаки політичного впливу свідчать: повноваження мають бути передані безпосередньо законодавчо визначеним субʼєктам формування ВККС.

Законодавство
Аграрна підтримка не може зводитися до досягнення KPI – Комітет НААУ
Підміна державної аграрної політики орієнтацією на показники ігнорує реальні потреби сільського господарства в умовах війни.