Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ публікує звіт про діяльність за 2020 рік

НААУ публікує звіт про діяльність за 2020 рік

Адвокатура 13:26 Пт 30.04.21 2716 Переглядів Версія для друку

Звіт є найбільш повним документом про діяльність адвокатури і містить статистичну інформацію про порушення прав адвокатів, функціонування Єдиного реєстру адвокатів, роботу системи підвищення кваліфікації, активності комітетів НААУ впродовж року.

У документі викладено повну аналітику діяльності органів адвокатського самоврядування регіонів та вищих органів  - Ради адвокатів України, Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії, Вищої ревізійної комісії адвокатури. Фінансова та статистична звітність подана у зручному форматі інфографіки на понад 50 сторінках.

Розділ «Стратегічні напрямки діяльності та виклики-2020» присвячений особливостям роботи адвокатури під час COVID-19, міжнародним та національним зусиллям НААУ заради захисту прав адвокатів, участі адвокатури у реформі системи правосуддя та взаємодії з органами влади, інституційними партнерами у громадському секторі, а також міжнародній діяльності НААУ.

«Звіт за 2020 рік – символічний, знаковий. Він засвідчує безперервність нашої роботи в неординарних умовах карантинних обмежень і високих ризиків для здоров’я кожного у зв’язку з пандемією Covid-19.

Впродовж року ці складні обставини, на жаль, мали негативний ефект для можливостей захисту прав людини в Україні. Таку оцінку надано у доповіді Управління Верховного комісара ООН з прав людини про вплив пандемії COVID-19 на права людини, яка оприлюднена в грудні 2020 року.

Переконана, що адвокатура з гідністю пройшла цей складний період, відстоюючи як інтереси кожної людини, так і професійні права й імунітети адвокатів. Ми, як інституція, надавали благодійну допомогу старшому поколінню адвокатів; ініціювали зміни до законодавства, аби забезпечити необхідні умови для роботи адвокатів під час карантину; надавали консультації для прискореного запровадження онлайн-інструментів у сфері правосуддя; створювали можливості для дистанційного підвищення кваліфікації адвокатів; переводили роботу органів адвокатського самоврядування в онлайн-формати, усвідомлюючи покладену на нас законом відповідальність і важливість наших рішень.

2020 рік для НААУ є також особливим роком, оскільки він завершує п’ятирічний період стратегічного планування діяльності адвокатури. Стратегія розвитку, прийнята на 2016-2020 роки, отримала свою підсумкову оцінку», - ідеться у вітальному слові Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової до щорічного звіту.

Англійська версія документа буде доступна на сайті НААУ ближчим часом.

Звіт Національної асоціації адвокатів України за 2020 рік

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування