Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Молодіжний комітет НААУ – «UNBA NextGen» відзвітував про свою діяльність та окреслив плани на 2021 рік

Молодіжний комітет НААУ – «UNBA NextGen» відзвітував про свою діяльність та окреслив плани на 2021 рік

Адвокатура 11:35 Пт 23.04.21 1308 Переглядів Версія для друку

Відкрите засідання комітету «NextGen» відбулося 20 квітня в НААУ. На ньому говорили про основні напрямки діяльності Комітету, прозвітували про проведену роботу та окреслили плани на майбутнє.  

Засідання відкрив Голова Комітету Сергій Барбашин, який зазначив таке: «Це вже не перше наше відкрите засідання, ми плануємо проводити їх регулярно, щоб до нашої діяльності долучалися не лише члени Ради та регіональні представники, а й всі охочі, як-от: адвокати, помічники адвокатів, студенти, юристи, які працюють у різних організаціях, а також спеціалісти інших профілей».

Із вітальним словом до присутніх звернулася гість заходу – Ірина Василик, проректор з організаційно-методичної роботи Вищої школи адвокатури НААУ, експерт з історії адвокатури України та правил адвокатської етики, кандидат історичних наук, керівник науково-методичного Центру досліджень адвокатури і права при НААУ.

Експертка акцентувала увагу на тому, що Центр досліджень адвокатури і права радий співпрацювати з молодіжним комітетом, особливо в напрямку відкриття кабінетів-музеїв з історії адвокатури в регіональних юридичних, педагогічних закладах вищої освіти, а також пропонує впровадження обов’язкової дисципліни «Адвокатура» в профільних юридичних ЗВО.

Голова Комітету, презентуючи діяльність NextGen, розповів про співпрацю з комітетами НААУ, плани проведення за підтримки НААУ, ВША НААУ літньої онлайн-конференції 2021 з Європейською асоціацією молодих адвокатів (EYBA) у межах напрямку «міжнародне співробітництво» та організації фахових дискусій з партнерами топових юридичних фірм на актуальні для адвокатів теми в межах напрямку «in tradition we trust».

Заступник Голови «NextGen» Катерина Ковалевська представила статистичні дані про роботу Комітету в цілому та його регіональних представництв,  зазначивши при цьому, що «UNBA NextGen» нині налічує 22 регіональні відділення, 3 з яких долучилися в цьому році, а також указала на те, що за ініціативою Комітету в НААУ проведено 37 онлайн та 14 офлайн-заходів.

«Нам є чим пишатися! Адже, починаючи з 2018 року, коли була створена лише Рада Комітету в місті Києві, і дотепер, у нас відбулося чимало змін. Тепер ми всеукраїнська команда, яка має свої канали та мережі», – зауважила доповідачка.

Крім цього, під час засідання члени Ради розповіли про діяльність та плани в пріоритетних напрямках роботи Комітету, як-от: «Hello, it’s UNBA» (знайомство з НААУ), «In traditions we trust» (наставництво, традиції та обмін досвідом), «In young we trust» (молодь, стажування, робота з ЗВО), «In networking (each other) we trust» (знайомства та корисне дозвілля), «Навчальні заходи та розвиток soft skills».

Детальніше з ними можна ознайомитися в презентації діяльності «UNBA NextGen» за посиланням.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування