Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ спільно з ВС провели фахову дискусію щодо огляду судової практики із земельних спорів

НААУ спільно з ВС провели фахову дискусію щодо огляду судової практики із земельних спорів

Адвокатура
15:40 Вт 20.04.21 996 Переглядів
Версія для друку

16 квітня 2021 року за підтримки Національної асоціації адвокатів України та Верховного суду відбувся вебінар на тему: «Огляд судової практики ВС із земельних спорів: актуальні проблеми правозастосування». Ініціатором проведення вебінару виступив Комітет з аграрного, земельного та довкілевого права НААУ.

У заході взяли участь судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного суду: к.ю.н. Андрій Грушицький та д.ю.н. Євген Петров. Модерував подію Голова Комітету з аграрного, земельного та довкілевого права НААУ к.ю.н. Олександр Поліводський.

У процесі доповідей суддів та фахового обміну думками обговорювалися проблеми практики правозастосування та теорії земельного та цивільного права. Серед тем, яким приділили учасники увагу, були:

-  остання практика Верховного Суду щодо моменту укладення договору оренди землі;

-     недійсність договорів з земельними ділянками;

-     способи судового захисту;

-  проблематика підсудності земельних спорів.

Зокрема, учасники висловилися щодо проекту закону, який стосується зміни підсудності земельних спорів (проект № 3296). Запис події можна переглянути за посиланням.

Це не перше фахове обговорення такого формату, що ініційоване Комітетом з аграрного, земельного та довкілевого права НААУ. Завдяки співпраці НААУ та ВС 19 лютого 2021 року відбулася зустріч у форматі вебінару з суддею Касаційного господарського суду у складі ВС Іваном Міщенко, де обговорили актуальні питання застосування касаційних фільтрів під час розгляду спорів ВС.

НААУ висловлює подяку ВС та суддям, які брали участь у спільних подіях за співпрацю та професійність під час організації та проведенні спільних заходів.

НААУ має намір продовжувати традицію проведення таких заходів. Слідкуйте за нашими оголошеннями.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№1-2 січень-лютий 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл