"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
НААУ організовує проведення фахової дискусії на тему: «Захист активів. Роль адвоката»

У рамках юридичного супроводу діяльності бізнесу адвокату досить часто необхідно займатися захистом активів. На практиці непоодинокі випадки, коли колишні партнери не просто протиправно привласнюють активи, а й встигають вивести їх за кордон.
Для ефективного захисту клієнта саме в таких справах необхідна ефективна співпраця з правоохоронними органами України, а вже за їхнього сприяння й із представниками іноземних правоохоронних структур.
На всіх етапах узаємодії саме адвокат, представляючи інтереси потерпілого, може й має бути драйвером та фасилітатором процесу.
З метою фахового обговорення ролі адвоката в питанні захисту активів, зокрема у процедурі їх пошуку, за ініціативою Комітету з міжнародного права НААУ, Комітету з міжнародних зв’язків НААУ, Комітету з питань захисту бізнесу та інвесторів, що діє в складі НААУ, 8 квітня відбудеться фахова дискусія на тему: «Захист активів. Роль адвоката». Партнером заходу виступить ГО «Асоціація з пошуку та повернення активів».
Під час фахової дискусії будуть розглянуті такі питання:
- захист активів на національному рівні;
- захист активів на міжнародному рівні;
- типові схеми виведення активів в іноземні юрисдикції;
- пошук та повернення активів.
Серед спікерів:
- Віталій Власюк, адвокат, Голова Комітету з міжнародного права, к.ю.н;
- Іван Гречківський, адвокат, Голова Комітету з міжнародних зв’язків НААУ;
- Злата Симоненко, адвокат, радник ЮФ «SayenkoKharenko”;
- Cергій Хільченко, адвокат, Голова Комітету з питань захисту бізнесу та інвесторів, що діє в складі НААУ;
- Олександр Світличний, адвокат, член Комітету з питань захисту бізнесу та інвесторів, що діє в складі НААУ;
- Дмитро Луценко, адвокат.
Дата проведення заходу: 8 квітня 2021 року
Місце проведення: онлайн-платформа Zoom
Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/RceViNW
Передбачено онлайн-трансляцію заходу.
Контактна особа: Галина Мотіна e-mail: h.motina@unba.org.ua.
Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ
Популярні новини

Cудова практика
Негаторний позов: про що свідчить судова практика ВС
Поки особа є власником майна, вона не може бути обмежена у праві звернутися до суду з негаторним позовом, який може бути пред'явлений упродовж всього часу тривання правопорушення.

Дискусія
Погони не личать мантії: моделі відновлення військових судів…
У Комітеті ВР з питань правової політики провели робочу нараду з обговорення проектів законів, які передбачають створення та функціонування в Україні на постійній основі військових судів. Інститут адвокатури представив свої застереження щодо такої ініціативи.

Навчання
У Івано-Франківську адвокатів навчали мистецтву красномовства
Риторика відіграє надзвичайно важливу роль у професійній діяльності адвоката. Вміння чітко, переконливо та ефективно доносити свою позицію є ключем до успіху в суді, під час переговорів та у спілкуванні з клієнтами.

Законодавство
Уточнення щодо впливу боргів за аліментами на поділ майна є зайвим, -…
Ухилення від виконання прямих батьківських обов’язків з утримання дитини, а саме наявність заборгованості за аліментами, є підставою для відступлення від засад рівності часток подружжя відповідно до Сімейного кодексу.

Дискусія
Бойовий імунітет: хто і як має оцінювати рішення командира?
Захист військових, які діють в умовах крайньої небезпеки та стресу, потребує чіткого правового регулювання. Особливого значення в умовах повномасштабної збройної агресії набуває питання притягнення захисників до кримінальної відповідальності за прийняті бойові рішення.

Навчання
Використовувати практику ЄСПЛ навчали адвокатів на вебінарі
Якщо судові засідання призначаються день в день або на розгляд матеріалів справи адвокату надається кілька годин – чи є це порушенням права на захист з точки зору практики Європейського суду з прав людини? Приклади конкретних кейсів розглянули на вебінарі.

Навчання
Як адвокату працювати з ШІ розповіли під час семінару
Адвокатська практика стрімко змінюється під впливом технологій. Чи може штучний інтелект допомогти адвокату в щоденній роботі? Практичні поради правникам дали під час семінару.

Навчання
Як адвокату правильно заявити про себе в Instagram і TikTok
Особистий бренд адвоката дозволяє побачити його як особистість, зрозуміти цінності, якості та інтереси. І це надає можливість налагодження ділових стосунків з людьми, які поділяють близькі цінності та інтереси.