Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ докладає зусиль для прискореного впровадження "Електронного суду"

НААУ докладає зусиль для прискореного впровадження "Електронного суду"

Cудова практика 15:04 Пт 27.11.20 1812 Переглядів Версія для друку

Національну асоціацію адвокатів України як організацію, яка швидко розвивається, залучено до процесу створення і впровадження Електронного суду в Україні.

Про це розповіла Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова на П’ятому Казахстанському форумі адвокатів «Цифровізація і адвокатура: нові виклики перед верховенством права, правосуддям та захистом прав людини», який відбувся в режимі онлайн.

Вона підкреслила, що на сьогодні, в обставинах пандемії, важливо зберегти право громадян на доступ до правосуддя. І НААУ ініціювала процес синхронізації системи Електронний суд, яка зараз впроваджується в Україні, з ЄРАУ, який є уже досконалою базою профайлів адвокатів.

«Система «Електронний суд» в Україні надає можливості (і в загальному, і в кримінальному процесах) не тільки брати участь в засіданнях дистанційно. У цій системі є опції сплати судового збору, подачі заяв і клопотань, доступу до графіка засідань та інформації про стадії розгляду справ. Система дозволяє обмінюватися електронними документами між судом і учасниками судового процесу. Вже впроваджена розсилка учасникам судового процесу та кримінального провадження судових повісток у вигляді SMS-повідомлень», - розповіла Голова НААУ, РАУ.

Лідія Ізовітова розповіла, що і НААУ активно налаштовує свої сервіси для роботи Електронного суду. Так, адвокатам буде надано доступ до Електронного суду через їх особисті кабінети, які вже створені в адвокатському реєстрі.

Нагадаємо, 28 липня 2020 року представники НААУ та ДСА провели першу інтернет-конференцію щодо старту проекту «Активне тестування Електронного суду». Проект реалізовується в рамках Меморандуму про співпрацю, підписаного між НААУ та ДСА України.

Популярні новини

Вестник:№4 квітень 2021 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування