НААУ планує посилити дисципліну в оплаті адвокатських внесків | НААУ

НААУ планує посилити дисципліну в оплаті адвокатських внесків

Регіональне адвокатське самоврядування
18:29 Вт 17.11.20 3600 Переглядів
Версія для друку

НААУ планує посилити дисципліну в оплаті адвокатських внесків 

Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій наголосив, що залишається великою проблемою несплата внесків. Станом на листопад 2020 року з майже 45 тисяч діючих адвокатів чверть є боржниками - 8 766 адвокатів. 

Валентин Гвоздій відзначив, що цифра зменшилась в порівнянні з минулим кварталом завдяки роботі Секретаріату НААУ. Зокрема, була створена робоча група, яка займалася інформуванням адвокатів про обов’язковість сплати внесків. 

Проте, ситуація досі потребує уваги. Так, найбільше боржників в Донецькій (з 2800 адвокатів – 1500 не сплатили внески), та в Луганській (з 700 адвокатів – 300 не сплатили внески) областях. Високі показники несплати мають також Київська, Дніпропетровська, Херсонська, Одеська та Полтавська області. 

«Ми намагалися сконтактувати з кожним, і це розкрило ще одну проблему – відповідальність адвоката за вчасне оновлення даних про себе в ЄРА. Згідно Положення про ЄРАУ, інформація у профайлі адвоката повинна бути актуальна і правдива. Я звертаюсь до всіх адвокатів, у яких з тих чи інших причин змінилися адреса робочого місця, номер телефону, електронна пошта – внесіть відповідні відомості до ЄРАУ. Це можна зробити через Особистий кабінет адвоката онлайн. Інакше ми будемо вимушені ініціювати дисциплінарні провадження», - пояснив Валентин Гвоздій. 

Крім цього, Заступник Голови НААУ, РАУ заявив, що ті, хто не сплачує внески, будуть обмежені у відвідуванні безкоштовних заходів з підвищення кваліфікації та інших сервісів, що надаються адвокатам через онлайн кабінет, таких, наприклад, як генерація ордера адвоката. 

Також він повідомив, що до кінця року з Радами адвокатів регіонів буде проведена звірка даних про сплату внесків, які мають бути внесені 2 окремими платежами – на рахунок РАР (70%) і на рахунок НААУ (30%).  

Популярні новини

Адвокатура

Детективи НАБУ вилучили матеріали адвокатського досьє

Сьогодні, 5 червня, детективи Національного антикорупційного бюро України провели обшук у квартирі адвоката, який обліковується за Радою адвокатів Харківської області. Цього разу не обійшлося без порушень гарантій адвокатської діяльності.

19:32 Пн 05.06.23 1050

Анонси

IBA дає молодим адвокатам шанс безкоштовно відвідати конференцію…

З 29 жовтня по 3 листопада 2023 року в Парижі відбудеться щорічна конференція Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association, IBA). Адвокати віком до 35 років можуть отримати стипендію на участь у цьому заході.

15:33 Пн 05.06.23 294

Адвокатура

До обговорення проблем захисту бізнесу запросять суддів і…

У червні – липні поточного року адвокатам запропонують низку заходів (вебінари, круглі столи, панельні дискусії) з проблем захисту бізнесу, до участі у яких долучать суддів і прокурорів.

17:41 Пт 02.06.23 580

Адвокатура

Усі непорозуміння між адвокатами мають пройти стадію примирення

Коли у роботі адвоката виникають конфлікти із колегами (особливо якщо йдеться про ознаки дисциплінарного проступку), єдиним конструктивним напрямом розв’язання проблеми є мирне залагодження такого конфлікту із залученням органів адвокатського самоврядування.

14:42 Пт 02.06.23 887

Адвокатура

Комітет з сімейного права НААУ очолила Лариса Гретченко

Головою Комітету з сімейного права Національної асоціації адвокатів України призначено адвоката Ларису Гретченко.

10:21 Чт 01.06.23 948

Анонси

Адвокати та науковці організовують Школу медичного права для…

До Міжнародного дня захисту дітей у Національній асоціації адвокатів України проведуть Школу медичного права.

16:33 Ср 31.05.23 634

Анонси

Адвокати обговорять інформаційну безпеку та захист персональних…

7 червня 2023 року відбудеться круглий стіл на тему «Захист інформації в інформаційних системах у воєнний час».

15:04 Ср 31.05.23 595

Адвокатура

У НААУ призначено нового координатора комітетів

Координатором комітетів Національної асоціації адвокатів України призначена Світлана Бутич (Грушко). Раніше цю посаду обіймала адвокат Ганна Гаро.

14:21 Ср 31.05.23 1618

Вестник:№5 травень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл