Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У НААУ визначили основні напрямки розвитку галузі будівельного права

У НААУ визначили основні напрямки розвитку галузі будівельного права

Адвокатура 16:01 Пн 26.10.20 347 Переглядів Версія для друку

За ініціативою Комітету з будівельного права 23 жовтня 2020 року в НААУ відбувся круглий стіл на тему: «Будівельне право: європейське майбутнє».

На початку заходу адвокат, Голова Комітету Олег Поваляєв привітав усіх присутніх, зазначивши: «Станом на сьогодні проводиться активна нормотворча діяльність у галузі будівельного права, яка, у свою чергу, потребує впорядкування та єдиного алгоритму правозастосування. Для визначення головних напрямків розвитку галузі будівельного права, основних проблем регулювання будівельної діяльності, можливих колізій законодавства сьогодні в колі експертів ми обговоримо найважливіші питання, що стосуються гармонізації вказаної галузі з європейськими нормами та технічними регламентами».

Адвокат, заступник Голови Комітету Олег Курчин ознайомив учасників круглого столу з важливими аспектами державного регулювання у сфері будівництва, розповів про правове регулювання планування й забудову території, проектування об'єктів будівництва, отримання дозвільної документації для початку виконання будівельних робіт, їхнього проведення та введення об’єкта в експлуатацію.

Запрошений експерт, кандидат юридичних наук, доцент кафедри політичних наук і права Київського національного університету будівництва і архітектури, фахівець у сфері теорії, методології права та приватного права Олег Халабуденко розповів присутнім про ключові аспекти в будівельному праві, торкнувся також окремих теоретичні питання, відповіді на які мають практичну значущість.

Адвокат, член Комітету будівельного права Інна Яремова порушила питання стосовно участі інвесторів у будівництві та нормативно-правового регулювання цього процесу.

Також під час круглого столу адвокат та член Комітету з будівельного права Тетяна Батюсь розповіла про судову практику, що стосується застосування будівельного права, а адвокат, член указаного Комітету Катерина Баца ознайомила присутніх із так званим принципом «мовчазної згоди» й особливостями його застосування на практиці.

Крім того, до обговорення долучилися: Артем Кисельов, виконавчий директор Громадської організації «Українське співтовариство будівельного права»; Юрій Манцевич, головний науковий співробітник Інституту законодавства Верховної Ради України; Борис Гозман, директор ТОВ «Укрекспертиза груп» та інші.

Учасники круглого столу насамкінець заходу подякували організаторам за змістовний та конструктивний діалог та висловили сподівання на подальшу співпрацю щодо вирішення дискусійних питань у сфері будівельного права.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування