Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет з сімейного права НААУ затвердив план діяльності на 4 квартал 2020 року

Комітет з сімейного права НААУ затвердив план діяльності на 4 квартал 2020 року

Адвокатура 13:33 Чт 24.09.20 383 Переглядів Версія для друку

Комітетом з сімейного права НААУ на засіданні було затверджено план діяльності на 4 квартал.

Так, 5-9 жовтня в Національній асоціації адвокатів України буде проведено Тиждень сімейного права, протягом якого заплановано розміщення науково-практичних матеріалів членів Комітету у сфері сімейного права та проведення акредитованого круглого столу в режимі відеоконференції на тему: «З’ясування судом думки дитини: нормативне врегулювання, судова практика та психологічний аспект» (05 жовтня).

Орієнтовно 25-26 листопада Комітетом планується провести дводенний онлайн-марафон вебінарів у Вищій школі адвокатури НААУ, присвячений святкуванню 31-річчя Конвенції ООН про права дитини. Також додано в роботу членів комітету організацію акредитованих двох онлайн-семінарів “Ключове в роботі сімейного адвоката у спорах, коли подружжя ділить майно” (листопад) та “Спори про міжнародне викрадення дітей: як обрати ефективну стратегію захисту?” (грудень).

Друга половина засідання була присвячена презентації колегам новоствореного Центру «Адвокат дитини» у Вищій школі адвокатури НААУ. Заступник Голови Комітету Лариса Гретченко розказала про діяльність Центру, який очолює, наступне: «Ми розпочинаємо проект, до діяльності якого вже залучено членів Комітету з сімейного права. Створенням цього Центру у серпні 2020 року започатковано вітчизняну платформу дитячого права відповідно до принципів і підходів зарубіжного досвіду спеціалізації адвокатів у сфері Child Law. Метою Центру «Адвокат дитини» ВША НААУ є згуртування осередку правозахисників дитини та об'єднання в темі дитячого права мультидисциплінарної аудиторії правників всіх спеціальностей, освітян, службовців у справах дітей, громадських діячів, міжнародних партнерів та всіх осіб, зацікавлених проблематикою захисту дітей. Освітній простір Центру одночасно виступає потужною платформою для напрацювання пропозицій щодо змін профільного законодавства та формування усталеної  правозахисної практики за принципом  якнайкращого забезпечення інтересів дитини.

Для адвокатів, що мають намір здобути спеціалізацію у сфері дитячого права, пропонується оновлений правоосвітній захід «Адвокат дитини: від новачка до профі», що складається з базового курсу «Адвокат дитини: основи дружнього до дітей правосуддя» та спеціалізованих тематичних модулів курсу щодо захисту прав дітей у сфері:     кримінальних проваджень та адміністративних правопорушень; цивільних та сімейних правовідносин; охорони здоров'я та освіти; трудового права та підприємництва;       інтелектуальної власності, а також основ дитячої психології  та експертних досліджень. Проєкт «Адвокат дитини: від новачка до профі» стартує 23 жовтня 2020 року, супроводжується сертифікацією учасників, веденням реєстру адвокатів дитини, подальшою поглибленою тематичною спеціалізацією, інформаційним супроводом та підтримкою спільноти».

Наприкінці засідання члени Комітету обмінялися схвальними відгуками від суддів та колег щодо методичних рекомендацій Комітету «Найкращі інтереси дитини у цивільному провадженні» та підтримали ініціативу Людмили Гриценко щодо проведення ще одного заходу з метою обговорення проблематики справ про видачу обмежувального припису за участю суддів перших інстанцій та Верховного Суду.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№10 жовтень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування